Jump to content

KABLOVI


VukJov

Preporučeni Komentari

Na slici je, pogledaj bolje...Upravo si svojom nepromišljenom reakcijom rešio bede idiote od preko puta, švajseri su ovog puta izvojevali pobedu u gostima!

Vule,ne poznajem te niti razumijem što se događa između tebe i vodstva ovog foruma.Ipak, stani na loptu prije nego što ikoga nazoveš idiotima. Čitam ovaj thread kao i ostali koji su se javili i ako si pod pojmom "idioti od preko puta" mislio na čitatelje threada onda si bar malo pretjerao.I samo mali hint: ideja da se predstaviš pod tuđom zastavom kako bi duže zadržao anonimnost čak i nije loša ako gledam iz pragmatičnog ugla, ali propust je što se nisi potrudio i pisati kao da stvarno jesi odande. Zato te Mika skužio!'Ajd sad lijepo sa mirom i siguran sam da ćeš već prije ili kasnije uspjeti zakuhati nekakvu kašu ovdje! Nemoj odustati - uvijek si tako blizu!Pozdrav!EDIT:Majstor si! Nema što!Promijenio si zastavu iz Hrvatske u Njemačku i sad će neki zakašnjeli čitatelj pomisliti kakve to Zero gluposti lupeta!Meni (još) ne smetaš, ali moram reči da ne razumijem otkud toliki ushit radi dizanja prašine. Mislim da si već pod jednim drugim nickom uspio napraviti sranje iz kojeg je proistekao ban jednog važnog člana i koje možeš slobodno nazvati svojim životnim djelom.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e vidis - zato mene i nema po kojekakvim manifestacijama po kojima se okupljate , da ne bih dao nekome prilike da "mi da po picci" ;jer onda bi se moglo desiti da nekome "oko popijem "Miko - ukini ga - nema nicega goreg od gavrana bez jata - on jadan vise i ne zna gde udara

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vule,ne poznajem te niti razumijem što se događa između tebe i vodstva ovog foruma.Ipak, stani na loptu prije nego što ikoga nazoveš idiotima. Čitam ovaj thread kao i ostali koji su se javili i ako si pod pojmom "idioti od preko puta" mislio na čitatelje threada onda si bar malo pretjerao.I samo mali hint: ideja da se predstaviš pod tuđom zastavom kako bi duže zadržao anonimnost čak i nije loša ako gledam iz pragmatičnog ugla, ali propust je što se nisi potrudio i pisati kao da stvarno jesi odande. Zato te Mika skužio!'Ajd sad lijepo sa mirom i siguran sam da ćeš već prije ili kasnije uspjeti zakuhati nekakvu kašu ovdje! Nemoj odustati - uvijek si tako blizu!Pozdrav!

Smetam svima zato što sam apsolutno komercijalno nezavisan, kako od distributera koji vladaju onim tako i od švajsera prodavača magle koji vladaju ovim forumom...ideja je bila samo malo da ih prizemljim, ali u ilegali je ipak lepše..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Džiberu, nemoj da ti manijak da po pičci..

'Alo bre Vule, stavi bar smajlija da znaju mladji da je to smesan citat iz filma.Toliko si dosledan i predvidiv da mozes da budes i simpatican, al' ne preteruj, vidis da postoji dobra volja....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako me nadglasaju - mozda te malo i puste al' zna se da ce jed kad tad da probijesto nas lepo ne pustis da mi i dalje prodajemo maglu , a ti to radi tamo u svojoj struci ; bolje ste izvezbani .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Seljacino asocijacije - Anica Dobra ..... Djura ....... Bombarder ........ Lausevic ......."oko cu da ti popijem "

Zanimljivo je da su ta dva filma iz iste godine, vi iz unutrašnjosti ste više voleli taj koji ti citiraš..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...vi iz unutrašnjosti ...

Sta ti ovo treba - plitka fora nedostojna iole pismenog coveka - k'o onaj naucnik sto je diskvalifikovao coveka zato sto zivi u Borci...Razmahni intelekt i erudiciju - na stvarno dobre fore niko se ne ljuti...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta ti ovo treba - plitka fora nedostojna iole pismenog coveka - k'o onaj naucnik sto je diskvalifikovao coveka zato sto zivi u Borci...Razmahni intelekt i erudiciju - na stvarno dobre fore niko se ne ljuti...

..ni na sitna prozivanja..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam mislio da banuješ Vuleta. Ništa ne fali ni da ostane dok god je sve OK... Mislio sam na privremeno zaključavanje teme. Za koji moj ste modovi ako ne smete da zaključate jednu temu bez Mike ;) Bar dok se ne smire strasti, pa otključajte sutra ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...