Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

dobrice, ajde lepo ti pokreni GB, uclani se na diy, kontaktiraj coveka, vidi kako hoce da mu se plati,nadji vezu za placanje, organizuj..nista strasno, samo malo preduzimljivosti.. ne shvati me pogresno, ali ako zelis GB, napravi ga

Гаги, друже,немој ни ти мене погрешно да схватиш, ја сам ти врло захвалан што си се прихватио посла око ГБ.Мој проблем је што немам ни пејпал, ни девизни, а богами ни динарски рачун. (А и када бих их имао, питам се чиме би их попунио.) Онда бих могао да организујем групне куповине сваке недеље, или да се правим блесав и купујем само за себе.На страну што ми је пољопривредна сезона у току, што устајем у пола пет, журим у Бгд на пијацу и гледам да се што пре вратим, да наберем воће за сутра док температура не пређе 35, што је за мојих 56 година превише.Да не давим много, заборавимо на групну куповину, а ја идем :icon_u_cosak: .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobrivoje, onda lepo kazes jel moze neko da mi kupi to i to, nemam mogucnosti da se akam sa tim sam. Sto se tice ppal-a, racuna bilo koje vrste i tsl, ni ja ih nemam i go sam ko pistoljce.. samo trenutno vremena imam, inace ne znam na koju stranu da krenem.. dakle, potrebno je da lepo objasnis sta ti predstavlja problem da sam organizujes kupovinu (bas kao sto si sad).. ukoliko stignem i uzmognem ti dobijas tu stvarcicu..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ja bi imao vremena da se iscimam za GB s tim sto to do sada nisam radio tako da nemam bas predstavu sta i kako (sto se tice nacina placanja). Imam svoj obican dinarski racun i dobru volju. Gagi aj daj malo uputa. Poslao sam tipu upit da vidim koliko komada cega ukupno ima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@gaggia :cheers: @zeoN_SchumacherНисам заборавио на тебе, него ми ове прве брескве нису за сликање као прошле године. Идуће недеље очекујем бољу робу, па се видимо.@Borko_KAdobrivoje 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica = 10 $

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@zeoN_SchumacherНисам заборавио на тебе, него ми ове прве брескве нису за сликање као прошле године. Идуће недеље очекујем бољу робу, па се видимо.

Што би Бургија рек'о : Имам ја стрпљења! :cheers: "Кад порастем бићу кенгур"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sumnjivo mi to da tebe nesto moze da svlada :sarcastic_hand: mnooogo sumnjivo.. :rolleyes:

:buehehe: (Dobra!!!)Supermen više nije u najboljim godinama....sada igra na iskustvo i imiđ umjesto na snagu! :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 2 nedelje kasnije...
Za 200 evra po komadu, kontam da može da se prođe mnogo bolje od kopije JBL-a (bar meni tako izgleda). RCF bi mi bio mnogo sigurniji od Paudio koji je kineske proizvodnje.http://audiotehnika....=artikal&art=34Da ne pominjem to što je novo, a ne sa oglasa.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kome treba 15" bass efikasnosti 99 dB, koji bi išao u BR kutiju od 80 L, tjuning BR tunela na 55 Hz, skoro 150 grama kretni sistem koji je pri tome kruuuut samo tako 0,11 mm/N. Treba mrcina od pojačala da tu oprugu od FAP-a pokrene. Nije loše za neki trosistemac, za diskoteke ili neki veći night club, prikačeno za neki power amp 1200 W sa ventilatorima. :lol:Ja to onako, čisto da se neko ne zezne i ugura ovo u kućni hifi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...