Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

EEEJ,Salvatore...AKO je moj komentar,ili prethodni komentari nas nekoliko povod da uputis navedeni link,stvarno ti nije fora...Uz rugajuci smajli,pokazujes totalni neukus,da ne kazem bezobrazluk tim linkom.Covece,moderator si...Strasno

Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio ili povredio. A moderator sam samo ako nešto napišem zelenim. U ovom slučaju, samo je reč o mojoj neuviđavnosti. Još jednom, primite moje izvinjenje, a inače, nema nikakve veze sa temom, ja to kao i inače... laprdam da nakupim najviše postova na forumu... (a ako je neko bipolaran ovde na forumu, onda bih to bio ja...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

EEEJ,Salvatore...AKO je moj komentar,ili prethodni komentari nas nekoliko povod da uputis navedeni link,stvarno ti nije fora...Uz rugajuci smajli,pokazujes totalni neukus,da ne kazem bezobrazluk tim linkom.Covece,moderator si...Strasno

Hahaha daj covece ovde je dozvoljeno zajebavanje a i to se odnosilo na mene :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio ili povredio. A moderator sam samo ako nešto napišem zelenim. U ovom slučaju, samo je reč o mojoj neuviđavnosti. Još jednom, primite moje izvinjenje, a inače, nema nikakve veze sa temom, ja to kao i inače... laprdam da nakupim najviše postova na forumu... (a ako je neko bipolaran ovde na forumu, onda bih to bio ja...)

Ok,Ok...Malo sam i ja zbrzao,sorry.A stvarno sam se iznenadio,posle desetine tvojih saveta na neka moja predjasnja pitanja.Ko sto se kaze-idemo dalje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Milovane podrzavam sve sto ste rekli u vezi obligato ali je problem njihova nabavka. Licno mislim da je sadasnja rasprodaja PF-XAL-AL izuzetna prilika. I mogucnost porudzbine preko domacih dobavljaca. Na zalost nema poliester varijante FE-XAL-AL za koju kazu da je najbolja. Moja dosadasnja iskustva sa najjeftinijim ampohm su odlicna, daleko je bolji od osnovnog Mundorfa.Sto se tice ruskih kondova nekad su bili jeftini a sad su i oni digli cene pa se za sumu koju treba platiti ruski PIO moze kupiti Ampohm ili AudynCap Plus koji je u paralelnom testu bio mnogo detaljniji od K75 i K40Y, Nisam probao FT3 i druge ruske teflone pa ne mogu reci gde su oni na lestvici.Sto se tice Jantzen crvenih bili su nesto u poslednje vreme povoljni na ebay a mislim da ih u blizini distribuira slovenacki Marsaudio. Ukoliko je to blizu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Milovane podrzavam sve sto ste rekli u vezi obligato ali je problem njihova nabavka. Licno mislim da je sadasnja rasprodaja PF-XAL-AL izuzetna prilika. I mogucnost porudzbine preko domacih dobavljaca. Na zalost nema poliester varijante FE-XAL-AL za koju kazu da je najbolja. Moja dosadasnja iskustva sa najjeftinijim ampohm su odlicna, daleko je bolji od osnovnog Mundorfa.Sto se tice ruskih kondova nekad su bili jeftini a sad su i oni digli cene pa se za sumu koju treba platiti ruski PIO moze kupiti Ampohm ili AudynCap Plus koji je u paralelnom testu bio mnogo detaljniji od K75 i K40Y, Nisam probao FT3 i druge ruske teflone pa ne mogu reci gde su oni na lestvici.Sto se tice Jantzen crvenih bili su nesto u poslednje vreme povoljni na ebay a mislim da ih u blizini distribuira slovenacki Marsaudio. Ukoliko je to blizu?

Da,ebay stvarno ume da da dobre ponude svega,pa tako i kondova. Jedino je problem paypal...Ovdasnji prijatelj je narucio crvene Jantzene za Dynaudio monitore,i to iz fabrike-najveci stos je da mu nisu uopste odgovorili? Kaze mozda zbog male kolicine...Bas neprofesionalno. Za Slovence ne znam-nekako sam sigurniji kad porucim i platim svabama,kanadjanima...Ne da necu dobiti,nego ipak poslovnost.Jednom sam pitao a niko ne odgovori da li zna da li partsexpres salju za srbiju-oni imaju povoljno dobrih stvari,izmedju ostalog i te Jantzene,koje interesantno,ne drze vece trg. kuce.Inace za ruse to nisam znao,bice da su naisli i oni na jedan test preko gde su ruski PIO malog cap.dodali na V-cap TFTF,i kazu da je slusno bio lepsi zvuk nego kad je sam V-cap. Ko zna.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mars Audio je clan foruma, ako ja nisam nesto pomesao

Nisi pomešao... Jeste član.http://www.diyaudio.rs/user/791-marsaudio/u profilu piše: "Zastupnik za Jantzen Audio - www.marsaudio.eu"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam pazio na casu, cime su ove kante zasluzile cenu od 300e?

Verovatno po istom kriterijumu po kojem isti prodavax prodaje i Revox visokotonce...... pa kad već gubi na visokotoncima... da nadoknadi gde može... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam pazio na casu, cime su ove kante zasluzile cenu od 300e?

Дописивао сам се са Соником па касним :icon_u_cosak: Појма немам у чему фора дати 300 Евра за те канте, плашим се да напишем због :ban: -а . :no:Знаш да мене нико не воли :bye:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма то је постала еуфорија око Алнико магнета, погибоше због њих.Толико модерних и веома квалитетних звучника, као да сви имају лампаше.Нисам Ја :sarcastic_hand: , Анубис је :laugh1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima li iko od momaka sto pokrenuse sprdacinu ijedan primerak predmetnih zvucnika kuci ?mislim - ne zalazim u ono kako ih je Fikus nahvalio , niti zalazim da li vrede (svima) 300E ......... al' imam (samo) jedan kuci ........ :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

KOd ovih zvucnika je fora da ako je membrana u redu onda je sve drugopo stranimembrana deluje kao da nije pocepanasto ne znaci da nije bila izlozena suncu i dnevnoj svetlostiako jeste onda je veoma krta i lako se cepa...a to je slucaj sa slicnim ili istim parom ZV koje sam primetio na istom sajtu?.korpa je dobramotor deluje kao da nije udaren ili ostecen.mada ima tu dosta toga za izmenitito su 32-36 oma jedinice predvidjene verovatno da rade u paralelitako da bi trebalo zameniti namotaj.To su veoma kruta vesanja koja bi trebalo zamenitiplatnenim - vintage style koja se veoma tesko nalazea takodje isto vazi i za centratorcena od 150eu komad po mom misljenju nije visokaali trebalo bi imati u vidu i ulaganja oko 100eu po jedinicida se to revitalizuje...To nije plug and play driveri bice veliko razocarenje za one koji ga tako shvate.Ali i veliko zaprepascenje u pozitivnom smisluza nekoga ko se odluci da se ovim raritetnim driverima pozabavi. :sporty095_2: .inace zvucnik veoma podseca na iskra model PZN

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...