Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Odosmo u beskraj. Znao sam da ću sa tom izjavom da otvorim pandorinu kutiju...Najgore je što ste moju izjavu "novinarski" iskoristili...Izvukli iz konteksta ono što vam odgovara i toralno preformulisali objavu.

Rekao sam da svira bolje od bilo kog OD ONIH KOJE SAM JA ČUO u tom cenovnom rangu, ne da je najbolji. 

Neću se više oglašavati po tom pitanju pošto to nije tema za ovde, tekst šta i kako sam rekao stoji gore iznad, nepromenjen.Pozdrav gospodo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je samo gramofon i samo forum.

Kao i uvijek, tjeranje maka na konac neće nikoga uvjeriti u suprotno od onog što misli, ali će dovesti do glupih i nepotrebnih napetosti.

Dual je takav kakav je, objavljen je link na prodaju istog, tko ga želi neka ga kupi, tko ne želi ne mora.

Kome se sviđa neka se sviđa i dalje, a kome ne neka ga i dalje prezire.

Dualu je svejedno. Neka bude i vama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, VukJov said:

На том твом само ручка вреди дупло од цене коју тражиш..

stavio sam ga na KP.

600e sa ganc novom 2M Red.

pa ako se proda, proda, nit zurim, nit sam gladan.

sto bi Zen rekao - mindedj.

:)

ako se ne proda, a mislim da nece, ide sledece :

na prvi MM, sa boljom glavom, a na drugi MC (najverovatnije 103R)

nisam ljubitelj gramofona sa 2 rucke.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, чика-Брка said:

rucka Hadcock GH228 export (a i bez export) na prvi pogled izgleda smesno i pomalo neozbiljno.

ali daleko od toga.

mnogo dobra rucka, em unipivot.

a za mene je unipivot ... :wub:

Врхунска, имао до сада две, једна је још увек на Technics SL-150, друга отишла заједно са Thorens TD-150.. не знам само постоји ли база неког трећег произвођача ознаке 150 па да и на њу метнем исту..

Постоји и верзија 242 од десет цола, али она је тек ултра ретка..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 nedelje kasnije...

Kakve su skretnice na tim studijskim? Sećam se kad je Troels radio L100 ili koji ono beše, sa belom membranom. Fabrička skretnica je bila potpuno očajna, mislim na rezne frekvencije i projektovanje, ne na komponente.

Realno tu samo vrede bass driveri. Za srednjetonce ne znam. Visoki ne verujem da su dobri, a za skretnice sam već rekao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 38 minuta, чика-Брка reče

moje misljenje je da je kalota skidana zbog zamene

vesanja, to jest centriranja.

:cheers:

Vešanje je zamenjeno, vidi se da je drugačije, a meni i membrana izgleda da nije ista (tekstura membrane original i ove se razlikuje).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Mislim da je kljucno kod ovog gore postavljenog linka/oglasa prosta recenica na kraju oglasa - Moze proba !

Dakle, ako je neko zainteresovan za ove kutije, najbolje nekog' svog "guru"-a u koga veruje pod ruku, pa na vrata prodavca.

Prethodno dogovor oko izvora zvuka, pa volj' ti LP, volj' CD, volj' USB stik za poneti pod drugu misku ( pod prvu - "guru" :) )

Ja bi' tako. :coffee:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 42 minuta, Mikorist reče

Mora da su reparirani. Za 40 godina bi se raspali da su samo stajali na vazduhu. Niko ne drži zvučnike vakumirane. 

Pa sad iznenadio bi se - oni moji Pioneer su 50 godina stari i skoro sam pitao momka od kojeg sam kupio - nista tu nije radjeno na njima ( dalja provijencija  poznata ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...