Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

1 hour ago, milan p. said:

3.Ako je i to moguće, nisam znao da se SE izlazni trafoi mogu motati na torusu(bez air gap-a)

Mogu. Torus se preseče na dve kriške i napravi air gap. Držao sam u ruci dve polovine takvog jezgra, član voruma je teo probati al se ne sećam dokle je to stiglo.

Ima tu da se napravi i muška i ženska špaga dok se namota u nekim sekcijama al se u ceve u pripadajuće travuljke doznajem ko Marica...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, ManicP reče

Mogu. Torus se preseče na dve kriške i napravi air gap. Držao sam u ruci dve polovine takvog jezgra, član voruma je teo probati al se ne sećam dokle je to stiglo.

Ima tu da se napravi i muška i ženska špaga dok se namota u nekim sekcijama al se u ceve u pripadajuće travuljke doznajem ko Marica...

Što dalje inplicira da je to skupa rabota i da bibssmo takvi trafoi koštali više no što se traži za gore pomenuti amp..Tek mi sada nije jasno.A prodavac ne sarađuje baš najbolje.Na konketno postavljena pitanja odgovara kao da "se ne razume baš najbolje ali to je gdin Kenjalo radio i nemož' da ne valja" 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 7 časa, prophet reče

Djoka je pravio dobre stvari za, po danasnjim uslovima, male novce. U principu ne bih se vodio cenom vec bih poslusao to sto me interesuje.

I ja bih al' mi daleko da iz UAE dolazim sada da ga poslušam 😆. Pa se sve više razmišljam da ga uzmem "na slepo".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...