Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

3 hours ago, paja959 said:

dzabe,ima jos i phono u sebi...sad bih seo u kola za ovu cenu,i spucao se za njega da nema ovog sranja sa C-19:matrix:...bolje da nisi kacio link...

To je bilo jače od mene, izvinjavam se...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 29 minuta, zika reče

To je bilo jače od mene, izvinjavam se...

Ma sve OK :good2:...supruga me pitala malopre pred rucak,ne alkoholiziras nista danas ?...samo sam odgovorio,ne, moram danas kolima u Austriju jos,po pojacalo :loleverybody:...salu na stranu,ne alkoholiziram svakodnevno,samo sam sad u nekom lezernijem fazonu :drinking-2:,s druge strane oglasivac je naznacio u svom oglasu,da se uredjaj nece predati (prodati) potencijalnom kupcu dok mu ne stigne nova sprava:

"Achtung! Da mein Neues Gerät Lieferzeit hat, möchte ich ihn erst dann abgeben, das wird gegen Ende Oktober der Fall sein!"

tako da,langsam aber sicher...B)...kuvam ja neki iskorak na teoretskom nivou oko amplifikacije,ali voda je jos jako mlaka u tom loncu,ovaj ce prokljucati mnogo prije toga,imam osecaj,cena je jako bratska....:L3000:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aiiiiiiiiiiiiii

evo mi se javlja , superduperextramega Iron Pumpkins, sa 2+2 12V/7Ah akus u posebnoj kutiji, trickle charge, moz punis i iphone na njega , sa sve bluetoote da Iphone moz da koristis kao daljinski

bog te

a sto ce malomrk da zvuci bolje od postojeceg, kuj te briga :rofl: 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 9 minuta, Zen Mod reče

aiiiiiiiiiiiiii

evo mi se javlja , superduperextramega Iron Pumpkins, sa 2+2 12V/7Ah akus u posebnoj kutiji, trickle charge, moz punis i iphone na njega , sa sve bluetoote da Iphone moz da koristis kao daljinski

bog te

a sto ce malomrk da zvuci bolje od postojeceg, kuj te briga :rofl: 

 

 

znao sam da nes izdrzati :loleverybody:...taj Basis Exclusive phono,je navodno nov 11000eura...ovaj primerak je prodat za 2500 ojra,ni eurocent mu nisu dali popusta,uzeo ga jedan moj poznanik..

https://avx.hu/forum/viewtopic.php?f=32&t=134162&p=2444123&hilit=ASR+basis#p2444123

(ovaj link je za @Srecko najstrozije zabranjeno da otvara,vidi se jedan sistem sa Harbeth 40.1) :loleverybody:

slusao nisam,pojma nemam kako sviri,novi vlasnik je tezak ekstremista...trosio gramofone od 15-20000 ojra,zvucnice od 5-7000ojra,pa je razjurio sve,uzeo teku 1210,sa Shure 44-7 i kleo se na to skoro jednu deceniju,sa sve Shure SE20 phonoom...vidim da je krenuo ponovo velikim koracima u zadnjih 1,5-2 godine,aktivni ATC 100,Dynavector XV-1,teka 1200G,mislim da sad razradjuje semu kako da dodje do ove nove limitirane serije 1200G B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne bi ja o ASR :)

vido ih par unutra, ko klinac, balavio zestoko iako mi nisu dali ni da ih cujem

zaboravio, pa onda popravljao jedan

utom se zainteresovao pa vijao ihaj fotki ........... Mark Levinson je mala maca za njih

u svakom , kao i kod ML, materijala da napravis bar 2,5 dobra pojacala

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 36 minuta, Mikorist reče

Ima onaj grčki audiofil kad ga pita voditelj šta mu žena misli što mu sistem košta 190.000 evra a sedi pored njega...a on kaže: "eto prvi komšija ima auto koji vredi toliko pa mu niko ništa ne kaže"...a žena dobacuje: "zato mi imamo stari i raspali auto".:smesna:



Ali draga, auto trosi vise goriva nego moj sistem struje (da, mosh mislit´), u voznji bih stalno placao kazne jer ne bih imao osjecaj koliko brzo idemo, a da osiguranje i servise ne racunamo.....vidis da sve cinim kako bi nam svima bilo bolje?
.................
Ako se ne varam vlasnik Wilson Audia je negdje izjavio da kupci imaju izbor kupiti njegove zvucnike ili Porsche 911.
Izgleda da ta logika prolazi kod ipak nemalog broja potrosaca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Kad  se desi jedan jači zemljotres, šumski požarčić, klizište ili tornado, jednako ne vrede i sistem, i Porsche, i ostala čuda-muda. Spasava se živa glava i golo dupe.

Kako se Osiguravajuće kuće odnose prema ovakvim slučajevima, 100K, 200K, i skupljim audiosistemima?  Osigurava li neko takve stvari ili ih "boli uvce", a vlasnici sami biraju rizik?      

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...

U trenutku pisanja samo dva bida, trenutno najveci je 1550 GBP, aukcija zavrsava za 20 sati, dakle u tjednu umjesto za vikend, pa je mozda mnogima ostala ispod radara - vidjet ce se za 20 sati. :)
Da baba ima tockove bila bi bicikl i ja da imam viska, recimo, 3k€ bidao bih za par Gold 15-ica.
Pa ako je netko u potrazi i kad je ja ne mogu imati neka ode bar u familiju. :D

TANNOY LANCASTERS fitted with 15" golds in decent condition

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...