Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...
Mislim da[mention=96]ZZZ[/mention] ima te basice. Za ove gore nisam siguran. Kuriozitet, na njima je sniman "Decko koji obecava".

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
10 minutes ago, zerowaf said:


Jedan od tzv. high end uredjaja koje sam imao cuti u meni relativno dobro poznatom prostoru i setupu koji se stvarno istakao time sto se nije isticao....ako to ima smisla.
Samo sto je model kojeg sam cuo bio u ukupno 4 kutije.

Sad mi je lakše. Nisam ga imao prilike čuti, videh na jednom drugom forum-u oglas, pa, rekoh, da podelim. Hvala na utiscima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 časa, zika reče

dzabe,ima jos i phono u sebi...sad bih seo u kola za ovu cenu,i spucao se za njega da nema ovog sranja sa C-19:matrix:...bolje da nisi kacio link...

 

pre 19 minuta, zerowaf reče


Jedan od tzv. high end uredjaja koje sam imao cuti u meni relativno dobro poznatom prostoru i setupu koji se stvarno istakao time sto se nije isticao....ako to ima smisla.
Samo sto je model kojeg sam cuo bio u ukupno 4 kutije.

Exclusive II,verovatno:

https://www.stereophile.com/content/listening-188-asr-emitter-ii-exclusive

tretira se kao integralac,akumulatorske sekcije za napajanje pretpojacala,i za izlazni deo,za svaki kanal jos pride,posebno...slusao sa @Lazarevim DIY TWR-ima...mrak,brte,superefikasne kutije ganjane sa 250W....sto ja kazem,to treba vostiti ko vola....to je to :shinymj5:

Kod mene bio najmanji Emiter I,da je imao phono i on u sebi,nebi iz kuce izasao,u zivotu finije podesavanje glasnoce nisam video ni na jednom ampu,na prvo nista spektakularno,al sve na mestu..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moguce da je bas taj. Ne znam koliko ASR ima modela u 4 kutije.
Sjecam se da je kod svakog ukljucenja prolazio sekvencu klikova releja u sebi prije nego je bio spreman za upotrebu.
I da, stvarno je toliko dobar kako si opisao samo nisam htio pretjerano hvaliti da ne izazovem polemike koje ionako ne mogu argumentirati nicim osim sa nekoliko slusanja prije podosta godina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 minuta, zerowaf reče

Moguce da je bas taj. Ne znam koliko ASR ima modela u 4 kutije.
Sjecam se da je kod svakog ukljucenja prolazio sekvencu klikova releja u sebi prije nego je bio spreman za upotrebu.
I da, stvarno je toliko dobar kako si opisao samo nisam htio pretjerano hvaliti da ne izazovem polemike koje ionako ne mogu argumentirati nicim osim sa nekoliko slusanja prije podosta godina.

uz njega ako hoces,ide jos separatni phono Basis,to je jos 2 kucista :shinymj5:...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...