Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

3 hours ago, Woland said:

ejbg :( 

E kad bih smislio neku prevaru da mi firma plati odlazak na sajam audio tehnike, e to bi bio vrh. Ovako samo sajam za tretman voda, otpadnih voda i raznorazne ekologije, da se malo usavršim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

38 minutes ago, NIXIE said:

E kad bih smislio neku prevaru da mi firma plati odlazak na sajam audio tehnike, e to bi bio vrh.  . . . 

Pa valjda dobijas neke dnevnice ?

Otvori se za jednodnevnu kartu na sajmu audio-a, nece puno da boli, zar ne ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, vladd said:

Jbte ponesi 200-300(da ne kazem 500) evra za zlu ne trebalo, ako se nesto iskomplikuje. Tamo bez kinte ne postojis. Kakve crne dnevnice!

Ide nas nekoliko i poznajem bar još njih desetak na štandovima, nema zime ako zapne. Za tri dana koliko sam tamo, dosta  je 150. Na ovom sajmu nema rodijuma, srebra, zlata, zmijskog ulja i slično. Možda malo u čipovima al se ne vidi. Ovo je ono što ti voliš, suva tehnika namenski napravljena po najstrožim evropskim i svetskim standardima. Doduše 80% opreme se pravi u Kini, Indiji i Turskoj, ali to uglavnom nigde ne piše.

PS

Ispade i Nadalko, šta je bre ovo, sumrak bogova?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Volim ja i srebro i zlato i rodijum, ali sve na svom mestu, a ne iza coska :D 

Da volim "suvu tehniku", radio bih kao prodavac u nekoj radnji sa kojecime...cisto da se crkava od dosade i neizazova.

Prihvatam svakakvo blesavljenje, samo sa elementarnom logikom...a ne price tipa meni tv bolje radi, posto je neko isto nakacen na Djerdap, stavio specijalni fensi osigurac, pa se lepota preslikava na ceo energetski sistem. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Recommended amplifier power: 1,200 watts into 8 ohm
Zna se zašta to ljudi namenili, a mi bi to u sobe 20m2 na amp 2x10W.......
Audiofile treba zakonom zabraniti :rofl:


Normalno. Mid-visoki sa hornom i inertan bas. To ne moze sa 10W pasivno.

Za audiofile i 10W u standardnim uslovima se to drugacije projektuje. Ima konkretnih primera i na ovom forumu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Aleks said:

mi bi to u sobe 20m2 na amp 2x10W.......

Kad će dođeš za BG da čuješ da je i 1-2W dovoljno za zadovoljsto slušanja muzike? (Naravno ako si normalan, voliš komšije i ne slušaš 2 ulice dalje ili iz susedne zgrade)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ništa loše - ja bih ga prvi turio, i to u 12m2, i nakalemio mu neki set, nego samo kažem, kad malo razmisliš... apropo onoga čemu ga je konstruktor namenio - treba nas audiofile istrebiti :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes, ali je on jedini za koga znam da je zapoceo i uradio 2 para ponajboljih starijih JBL projekata , beskompromisno i na nivou fabricke izrade (sto je i bio cilj)  , sto je nemali uspeh u ovo vreme kad originalnih recone-a ima sve manje

sa druge strane , ako te nesto zanima u vezi JBL , on je covek za pitati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Aleks said:

Ma ništa loše - ja bih ga prvi turio, i to u 12m2, i nakalemio mu neki set, nego samo kažem, kad malo razmisliš... apropo onoga čemu ga je konstruktor namenio - treba nas audiofile istrebiti :D

Ovo je bilo više kad će se družimo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, Zen Mod said:

jes, ali je on jedini za koga znam da je zapoceo i uradio 2 para ponajboljih starijih JBL projekata , beskompromisno i na nivou fabricke izrade (sto je i bio cilj)  , sto je nemali uspeh u ovo vreme kad originalnih recone-a ima sve manje

sa druge strane , ako te nesto zanima u vezi JBL , on je covek za pitati

Hvala, dobro je znati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...