Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Kuja said:

... 

Kapiram da se uz pomoć šrafcigera, premeštanjem panela sa drajverima levo-desno, i to može srediti! :) 

.... i onako izgleda k'o da je sa šrafcigerom rađeno na času OTO....:lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vredi taj risiver stanovitu svotu, a narocito ko voli..ali ne ovaj ne ovoliko i ne od ovoga.. :) 

Nego mi idu na zivac ovi buvljak preduzimacici, kao sacnuo je cenu, pustio mamak, mada takvih babuna verovatno ima dva u srbiji, ide tetki da odnese lek, pa nema sad vremena da uslika, a trazi ozbiljnu cifru, i pride nema pojma sta prodaje niti kako to da opise, vec ima idiotsko bahat odnos prema celoj transakciji.

Kao da moze na brzaka da klepi znacajnu lovu, a da mu neko ne isprzi dzigericu na sred pijace..

To sto "nije otvaran", moze da doda i cetiri zimske, to je cesto veca mana nego da je ociscen, zamenjene sijalice, podesen tjuner..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, vladd said:

Vredi taj risiver stanovitu svotu, a narocito ko voli..ali ne ovaj ne ovoliko i ne od ovoga.. :) 

Nego mi idu na zivac ovi buvljak preduzimacici, kao sacnuo je cenu, pustio mamak, mada takvih babuna verovatno ima dva u srbiji, ide tetki da odnese lek, pa nema sad vremena da uslika, a trazi ozbiljnu cifru, i pride nema pojma sta prodaje niti kako to da opise, vec ima idiotsko bahat odnos prema celoj transakciji.

Kao da moze na brzaka da klepi znacajnu lovu, a da mu neko ne isprzi dzigericu na sred pijace..

To sto "nije otvaran", moze da doda i cetiri zimske, to je cesto veca mana nego da je ociscen, zamenjene sijalice, podesen tjuner..

Druze Vladd, bez sekiracije......Kazu: "svaka roba ima kupca", ja kazem: "dok je ovaca bice i shishsanja.... :) "

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, sax.hifi said:

a 10x bolji.

 

nece bas biti, premalo je tu lampionske magije. 

Ipak je ovo jedan od najboljih sveckih risivera, neki tvrde i najbolji, kako god, uglavnom izuzetno dobro i posteno koncipiran.:) 

 

Druze Goso, sto se tice robe i kupca, ja sa ovakvim bizamesmenom, ne bih pravio transakcije vece od 5 evra, u rangu po kile cvaraka. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, vladd said:

 

nece bas biti, premalo je tu lampionske magije. 

Ipak je ovo jedan od najboljih sveckih risivera, neki tvrde i najbolji, kako god, uglavnom izuzetno dobro i posteno koncipiran.:) 

 

Druze Goso, sto se tice robe i kupca, ja sa ovakvim bizamesmenom, ne bih pravio transakcije vece od 5 evra, u rangu po kile cvaraka. :) 

Izgleda da si ti slabo slusao HSR140/HSR160......... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Gosha said:

Izgleda da si ti slabo slusao HSR140/HSR160......... :)

Izgleda. Nekako u vreme HSR160 sam napravio sam mini liniju, tjuner, preamp, amp. Znacajno bolju od Niskih gromada..

Nisam imao nikakvu zelju za slusanjem hsr-a :) 

Kada se pogleda taj mocni odlivak plastike, ingeniozno vodjenje i pridrzavanje zica, ti superfini kalemovi u tjuneru, pa te mocne zicice od tranzistora sa inventivno postavljenih hladnjaka.......prosto nisam imao zelju.:smesna:

5a66b6fe7738c_Hsr160.jpg.ce80116afd12f655895016592283b7a6.jpg

HSR back.jpg

PIONEER SX-1250.jpg

SX1250r.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@vladd

Izvini, ali moram da se ubacim. Posto sam imao prilike da se upoznam, a Boga mi i podruzim, sa nekim ljudima koji su radili u razvoju u Zastavi automobilima, Prvoj petoletki i Ei, a sad eto radim u jednoj povelikoj firmi gde se iz porudzbinu proizvoda dobija i cena po kojoj ce kupac da placa.

Ne znam da li u opste imas osecaj kako je raditi i razvijati proizvodnju u uslovima "uzmi ili ostavi". Evo ja cu da ti docaram kako to izgleda. Kada ujutru krenes da se uhvatis za kvakau na ulaznim vratima stana pred polazak na posao u stomaku osecas da se zeludac okrece za 180 stepeni jer sve sto si ucio iz knjiga i od raznih doktora i strucnjaka moras da posaljes u wc solju, apsolutno svako jutro, zajedno sa sadrzajem debelog creva i diplomom za koju su te za'ebavali svi oni koji nisu morali da rade u proizvodnji vec su se vecito razvlacili po nekim institutima i brojali dane do penzije dok su pisali koje kakve radove i prepisivali knjige a preakticno nisu znali mnogo.

Nemoj pogrsno da me shvatis, ali stvarno bih voleo da ste svi vi mladi kao ja, a mozda i mljadi, pa da sada, kada se od tebe trazi da po zavrsenom fakultetu imas i zavrsen ubrzani kurs za astronauta i astronautskim iskustvom od bar tri godine i da ti se podsmevaju kada svoju neiskusnu biografiju predas na srpskom jeziku, moras da trazis posao (bez podrske clanske karete) u firmami u kojoj se radi po principu "uzmi ili ostavi".    

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Davno sam pricao sa Ivanom Bukumirom , tada inzenjerom u EI RC (Cale mu bio teh. direktor tamo ako me secanje ne vara , i njegov je onaj VTL sto ga Siroma nezasluzeno aka :rofl: ) nma temu zasto on ne polrene da se napravi bar cevni preamp za pocetak , kao cedo EI RC

ono sto mi je on prvo odgovorio je ...... za tako nesto treba prvo imati kakvu takvu slusaonu u okviru fabrike , sa bar korektnim spravama

 

bio covek  u pravu , kad se pogleda kako se zavrsilo i kako su olako pusteni niz vodu resursi ... kao uostalom i tisucu naroda i narodnosti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...