Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Jeste fini(s obzirom na Limundo, ultraekskluziva:)), Coda, jedino me malo zbunjava(osim sto je baja razvalio jednu kutiju) sto nema T27 SP1032, vec najverovatnije neprozirni 6535 .

Jeste povoljno ali bi lepse bilo da moze da se vidi. Nekako mi mirise da su bili na besnim zurkama..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 hours ago, Gosha said:

Koje kante....

Jest, iz tog vremena su imali i Kantor model.. :D 

 

Meni je bilo sumnjivo sto nema visokotonac sa "zicama", na njih sam se opako lozio '78-e, cuveni 1038, a navodi ga u opisu, iako je to lako proverljivo

http://kef.com/uploads/files/en/kef_units/A History of Kef Drive Units issue 3.pdf

 

Pa onda krene reverzno razmisljanje, kako mu je ispao zvucnik, sa neke police dok je trestala muzika koja je mozda nesto spalila, recimo visokotonce, ili sve, pa su mozda 110 premotani a ovi drugi zamenjeni, sta je sa skretnicom...zast bas izrazito "nema basa"?

I sad..kako naci odgovore na ta pitanja u takvoj situaciji, otvorene velike i osnovane sumnje, gde prakticno nema reklamacije, gde su komplet zvucnici jeftiniji od drajvera na komad, gde visokotonac ne odgovara specifikaciji...gde nije bilo  snage da se okrpi stolarija...ili zasto nije bilo volje..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

odlicno da se `upari` sa ovim https://www.ebay.de/itm/SIEMENS-6S-ELA-3831-Klangfilm-Boxen-2x-Loudspeakers-ultra-rare-vintage/162497376883?hash=item25d5993273:g:rOoAAOSwisVZssla&autorefresh=true 

 

btw, ovaj prodavac ima zanimljivih stvari ali cene su mu sulude, ima neke tannoye po 10k i sansui resivere od 15k. ne znam da li se zajebava ili ne :blink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovakav primerak gramofona, sa svom dokumentacijom i u takvom stanju - prakticno novo (to je bio neki spare part), nemaju ni u EMT-u. Samo sto nema jos i originalno kartonsko ili pre ce biti drveno pakovanje... Neverovatno

ne bi me cudilo da je neki muzej ili cak EMT to izbidovao :)

Slicno je i sa ovim zvucnicima, uzejski primerci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...