Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

  • 1 month later...

Audio physic je bila predrkano dobra nemačka firma koja je zagovarala filozofiju dobrog zvuka uz pomoć beskompromisnih komponenti koje se ugrađuju u odlične kabinete.

zvuk? Paaaa, slušao sam njihov tadasnji best buy model Audio Physic Tempo, bilo to pre 20-tak godina, koliko se sećam, nije me se dojmilo kao KEF 105/2 koji možeš naći za navedene novce bez problema..

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Audiophysics Libru slušao 90tih godina, po preporuci proizvodjaca postavljaju se za slušanje u nearfieldu, jako razmaknute i kad se dobro nameste dobija se tih godina za stereophile referentna soundstage iluzija (jeftiniji virgo bio je A class). OK tonalni balans, traži snage 50w+, za moj ukus bolji izbor od bilo kog sonus faber mini monitora ako vam se takav zvuk svidja. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...
32 minutes ago, ivan_ said:

Kako si ti zadovoljan tom ručkom na njemu?

globalno sam zadovoljan sa celim gramofonom pa ne mogu da ti kažem koji je deo ponaosob razlog mom zadovoljstvu.

Braun PS500 takav kakav je sa dobrim osveženjem od strane lokalnog servisera starih gramofona plus minimalnom korekcijom sheme ožičenja i uzemljenja unutar gramofona od strane mog burazera je poslao u istoriju Stabi Mk I i Stabi Mk II sa hifi police.

Kod brata su na skupljanju prašine.

Možete oba sa- ili bez pripadajuće Roksan Artemiz ručke da kupite ako ste zainteresovani.

150EUR za ovaj gramofon su presmešne pare. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

https://www.kupujemprodajem.com/Dali-Ikon-6-MK2-50382308-oglas.htm?filter_id=140548827

:buehehe:

eh ti preprodavci....mislim, kutije su bile moje pa koga zanima, stvarno su dobre :)

fora je samo što ih ovaj lik nije kupio od mene...osim ako nema dva naloga...svašta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...