Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

to i jeste istovetan drajver onome iz kingdoma, tamo je pojacan sa 12" basom u kingdom 12 odnosno 15" u kingdom 15.

 

jedino sto se kod kingdoma malo gubi taj point source efekat ali to u smislu dinamike i attacka svira kao japanski ekspres voz koji vozi poludeli masinovodja a istovremeno jako prefinjeno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ali to u smislu dinamike i attacka svira kao japanski ekspres voz koji vozi poludeli masinovodja a istovremeno jako prefinjeno

 

Hmm...sad si me potakao da odem do frenda da ih čujem ako ih nije već poslao dalje. ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kingdom 12 i 15 imaju 10" main driver , te 12 i 15" bass helpere , respektivno ;

 

Kingdom ima 12" main driver i 18" bass helper , i u njega nije ugradjen 3142 driver , nego stravouzasniji tzv SuperDual ........ na kojem je magnet velicine eto da nekako tesno i upadne u rupu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u pravu si, pardoniram se. zavelo me to sto je neko napolju pravio DIY clone gde je koristio 3142 drajver posto je taj superdual unobtainium za svajsere. ima par tih 12 i 15 po beogradu, uglavnom zvuce jadno jer se ljudi glupiraju pa ih teraju sa basibozuk amplifikacijom (losi fabricki 300b i slicno) ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam jedan (ali nije taiwan nego edicija za studer pro CD playere spare part...)

double crown i sigurno ću da probam.

Ali ne verujem da tu ima neke "dramatične" razlike u odnosu na standardni ili single crown

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...