Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

zvucnici uopste nisu skupi.

novi su ja mislim 4500e, a verovatno da bi ovaj dao i za 2500 sto je skoro pola cene

kako zvuce dao bi 4500e ne bih trepnuo, ali na zalost nemam pare ni za 2500.

znam da je vama tesko razumljivo da neko moze da da 2500e kad za te pare "svasta moze da se napravi", ali prihvatite da nas ima raznih :)

inace, ovaj dynaudio je jedan od tri najbolja zvucnika koja sam cuo. ostala dva su grande pikolo i anthony gallo reference 3

naravno, po mom ukusu a o ukusima ne vredi raspravljati, zar ne?

 
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tesko tako nesto da se nadje na oglasima, mada nikad se ne zna. Nego  :moil: u ruke pa svajsuj DIY varijanta, delovi poznati (RAAL Ribon 70-10 + PHL midbass 1220/30), skretnica kod nekog ko se razume u proracune, kabinet kod stolara i to je to.  

 

Kad tad ima da ih sklepam pa cak i u nekoj skromnijoj varijanti (umesto ribona neki drugi jeftiniji alu-dome visokotonac ali PHL midbas je jednostavno must).

najbolji ikad "mali" PHL , 6.5", je po prici ogromnog broja ljudi preko , model 1120, a ne 1220. To mu je malo slabija zamena. Inace 1120 se vise ne pravi, koliko znam jos ima na prodaju povoljno 4 kom. Tony Gee -sajt humblehomemadehifi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Kad tad ima da ih sklepam pa cak i u nekoj skromnijoj varijanti (umesto ribona neki drugi jeftiniji alu-dome visokotonac ali PHL midbas je jednostavno must).

 

ako napicanis kako treba onaj visatonov alu dome visokotonac, moz da ti se omakne da to svira i bolje od ribona

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pardoniram se, taj je titanijumski. onaj sto ima FFL na kraju oznake, jedino sam to upamtio. zato sto ga je bivsi FFL odavde imao u kuci.

 

drugi odlican visatonov tw je onaj sto se kupuje zapakovan u lopticu da se stavi na zvucnik, medjutoa treba ga izvaditi napolje. za ferofluid ne znam. slusao sam ga u jednom od najboljih zvucnika konvencionalnog tipa koje su moje usi cule, sa 2 AL130 midbasa po kutiji, delo davida haignera iz beca

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...