Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

evo ja sam saznao da su vesanja menjana pre 3 godine i da ih je radio sinisa rankov. drugo nista nije cackano.

posto u sinisin rad ne sumnjam ostaje mi da pitam za savet po pitanju cene.da li ar 90 vredi 1150 evrica?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo ja sam saznao da su vesanja menjana pre 3 godine i da ih je radio sinisa rankov. drugo nista nije cackano.

posto u sinisin rad ne sumnjam ostaje mi da pitam za savet po pitanju cene.da li ar 90 vredi 1150 evrica?

Mnoogo je kume...

Smatram da sve sto je toliko staro vlasniku jedino vredi .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo ja sam saznao da su vesanja menjana pre 3 godine i da ih je radio sinisa rankov. drugo nista nije cackano.

posto u sinisin rad ne sumnjam ostaje mi da pitam za savet po pitanju cene.da li ar 90 vredi 1150 evrica?

Proveriti da li su vešanja originalna. Zvučnici su dobri, bar oni Kujini. Potrebno pažlljivo odabrati amplifikaciju. Ova cena je prejaka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam moje AR90 platio 300 eur u "podrumskom" stanju, znaci trunuli su u nekom podrumu u Splitu nekih 15-20 godina.

 

U restauraciju sam ulozio jos nekih 700 i kusur eur, ali sam se izivljavao sa WBT Nextgen Cu terminalima (120 eur), itd.

 

Stavio sam svugde Mundorfe umesto originalnih kondenzatora, UPOCC ozicenje, stolar je sredio furnir i drvenariju tako da izgledaju bolje nego originalne.

 

Krajnja cena je presla 1000 eur, ali rezultat nije uporediv sa ovima sa oglasa kojima je promenjeno samo vesanje.

 

 

Moras prvo znati sta zelis i da li to tebi vredi taj novac.

 

Za mene je celog zivota postojao samo AR i dugo sam jurio AR9 ili 90.

 

 

Da nisam imao srecu da naletim na ove moje, kupio bih te ali ne mozda bas za tu cenu.

 

Nedavno se na KP nudio neki drugi par za 850eur.

 

U cene koje vidite na netu, uracunajte i cenu transporta tolikih kutijetina za Srbiju, a onda i natezanje sa carinom ako nemate neku svercersku varijantu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@kuja

au ti si bio baš napaljen na ar!

malo mi tu nešto nije jasno. kupiš krš zvučnike, restauriraš od poda do plafona, pa se pitam šta je tu ostalo od zvuka ar-a?

moj drugar je imao davno neke ar zvučnike, manje, za policu i dobro se sećam da su svirali fenomenalno, ali se ipak pitam šta ih izdvaja iz gomile drugih da bi se upustio u takvu avanturu?

u kolikoj sobi ih slušaš?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A da li je neko slušao ove grdosije?

http://www.kupujemprodajem.com/JMlab-Antea-8522693-oglas.htm?filter_id=6899

Čine mi se malo poskupe, ali možda i vrede...

 

Ne znam kako svira kutija kao gotova, ali znam kakvi su ti drajveri. Prosek. Imao sam te srednjetonce.

 

Skupe su, doduše i velike su pa možda vrede kada se i to uzme u obzir.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...