Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Cijena je jedna malo jača plača u zemlji u kojoj se prodaje. Pretvorimo li to u naše plače već je slika drugačija.

Nije valjda da i ti radis u Ugandi ko mi? E izem ti EU. ..Balo ih njihovo a za koju godinu i nase blagostanje. :JC_moon: OVO NIJE politicarenje, vec cista, ljudska zalost za nakom vrteskom. Pozdrav Zero. :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije uopste ako pogledas koliko nov kosta... hebiga

 

 

Nije puno nego smo mi sirotinja...

 

 

Nije mnogo ( puna je tegla ili flasa) nego smo se lose udali.

 

 

ovo je jedna od boljih cena za novijeg verdijea koju sam video

 

 

Cijena je jedna malo jača plača u zemlji u kojoj se prodaje. Pretvorimo li to u naše plače već je slika drugačija.

 

Svi gore navedeni komentari su, na zalost, tacni. :wavecry:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E Grozni, da znaš koja je beda verni pratilac većine stanovnika/žitelja Hrvatske... Tek je tamo sranje, ako smem tako da kažem... Znam iz prve ruke... Jedina je razlika što su oni sada jadni u EU a mi jadni a nismo u EU.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije valjda da i ti radis u Ugandi ko mi? E izem ti EU. ..Balo ih njihovo a za koju godinu i nase blagostanje. :JC_moon: OVO NIJE politicarenje, vec cista, ljudska zalost za nakom vrteskom. Pozdrav Zero. :oke:

 

Ako ne u Ugandi onda u Ruandi. :(Ne znam kolika su prosječna primanja kod vas, a to sigurno neću pročitati u novinama jer vjerojatno taj prosjek friziraju kao i kod nas.

Bez brige, nisam te krivo razumio, pa uzeo za zlo. Istina je što si rekao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije valjda da i ti radis u Ugandi ko mi? E izem ti EU. ..Balo ih njihovo a za koju godinu i nase blagostanje. :JC_moon: OVO NIJE politicarenje, vec cista, ljudska zalost za nakom vrteskom. Pozdrav Zero. :oke:

 

 

Ako ne u Ugandi onda u Ruandi. :(Ne znam kolika su prosječna primanja kod vas, a to sigurno neću pročitati u novinama jer vjerojatno taj prosjek friziraju kao i kod nas.

Bez brige, nisam te krivo razumio, pa uzeo za zlo. Istina je što si rekao.

 

 

ma vi ste super

 

kod nas se sprema zakon koji će da limitira zarade svih zaposlenih u državnoj upravi, lokalnoj upravi, svim javnim preduzećima i svim privrednim društvima gdje je država većinski vlasnik

 

a to izgleda otprilike ovako

 

najveća zarada je oko 1000 eura i to imaju ministri najniža je 195 eura

 

i sve će da uguraju u taj raspon

 

neće moći više a manje nema kud

 

računajući sa je 60-65% u tim državnim/paradržavnim/nazovidržavnim/...... službama dođosmo do 48-me sasmo fali jaš tačkice za leba da uvedu i veseli te bože

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svi imamo isti problem koliko ja vidim. Samo problem nam nisu susjedi kako se to često pokušava proturiti, nego mi sami. Rješenje nemam za to.

Osim ako rješenje nije okrenuti leđa problemu i napustiti - kontinent.

 

(Pazio sam da gornja rečenica bude univerzalna da bi odgovarala u kojoj god provinciji živio onaj tko čita)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...