Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

samo pod uslovom da se otvori donji poklopac i potvrdi da su original izlazni

 

 

proveravao je anubis ovo vec pre nedelju dana, cim se oglas pojavio. nazalost neki idiot je spalio sve u izlazu, nista nije originalno, tako da ovo nema vrednost s obzirom da se moze kupiti tu do 200e napolju u ganc stanju i sa sredjenim tim smrtnim diodama koje su odgovorne za spaljivanje izlaznih tranzistora. ovde samo da kupis tih 8 VFET-ova iz HK bi te sad doslo u rangu 300e.

inace je prodavac OK lik, decko je posteno uslikao pojacalo iznutra i poslao mi slike i vrlo se smorio kada je video da je izlaz menjan. realno nema pojma o tome sta je to bilo u originalnom stanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vredi uzeti i popraviti (ko voli )

ali - samo ako se poseduju prepucijum Jfeti

 

a ako se poseduju prepucijum Jfeti ........ onda moze da se napravi i nesto bolje

 

sta ti je to?

 

ne isplati se popravka, komad 2SK60 je danas oko $40 ++++ a ovde mislim treba 8 komada u izlazu

 

5650 se prilicno lagano nalazi sa 150-200e max, sa ispravnim izlaznim stepenom i najcesce sredjen u smislu modifikacija i uklanjanja tih dioda koje su uzrok rikavele

 

sto se mene tice, ako trazi toliko cinculiranja onda bolje ujuriti 2SK82 i napraviti posten amp od toga, 8 vati ali daleeeeeko iznad ovoga o cemu pricamo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisu samo suicide diode razlog crkavanja - ima toga jos

 

rekoh - ja licno bih to zaobilazio u sirokom luku , a za 200$ kupio 4x Semisouth - dok ih jos ima

 

eto - duplo im skocila cena ........ :rofl:

 

inace , u izlazu svakog kanala su 2 kompl. para (2SJ18+2SK60)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne slusah

 

kako da mu ocenis phono - nakrcan onolikim dzumbusom okolo ?

 

pojacalo kao pojacalo - silnu reputaciju zasluzilo zahvaljujuci hajpu

 

u stvari i nije hajp - verovatno ce to da svira bolje od 85% boranije , ali ga to ne cini boljim od onoga sto napravis posteno i krsteno

 

:rofl: - pa makar uzeo istu tu semu i fizicki odradis kako Bog zapoveda ........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod ovakvih kompleta prvo obratim paznju na kvalitet ( brand) a onda na cenu i kolicinu. Ne retko su takvi kompleti za jednokratnu upotrebu.Nista gore od nekvalitetnog alata
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...