Jump to content

Sta je to Engleski zvuk?


DasBimmer

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 109
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

nesto sto sigurno nije vredno posebne teme :rofl:

Cemu vrcoguzi smajli? Pa ajde Zen, daj misljenje...ako nije vredno teme, zasto nije vredno? itd itd, da malo razvijemo temu...tralalalalala
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 -15 proizvodjaca , od kojih valja samo par - i to oni koji su maltene najstariji i koji neneguju engleski zvukelem - za mene je engleski zvuk sinonim za prodaju fine engleske magleda nabrojim posten eproizvodjace - Quad , Rogers , Harbeth , SME , KEFjos starije necu pominjatiostali - modernij i su boranija , ukljucujuci i Linnda zapamtimo - moj utisak

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ti to o fudbalu ili pravis fifi leksikon ?

:buehehe:

ako ces katalogizaciju - nisam ti ja za to bas neki sagovornik

Mislim da fudbal kao nacija mozemo da zaboravimo.

Ne pravim leksikon, samo hocu da cujem sta je neki najbolji izbor, na sta da se usredsredim pri izboru.

Zen, ajde ako ti nije mrsko pogledaj onaj link pri kraju one moje steme, pa vidi koja pojacala nisu losa da se pogledaju. Sutra idem do grada pa da poslusam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Je li ova tema vezana za šumarstvo, ili tvoje spoljnopolititičke simpatije i antipatije? :buehehe: P.S. Zaboravih Dansku. :doh:

Vezana za sumarstvo u bliskoj vezi sa izradom zvucnika :)Daj vokitoki ne spamuj, vec iznesi pamet :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ej vokitokica, sta ima sta se radi? Opet govorim, ponavljam ko papagaj, ali vokiju ne vredi pricai, oce glavom u zid pa to ti je. Nisam bio clan na hi-fi forumu, niti cu, izbegavam taj forum jer sporo ucitava, hteo sam da se uclanim ali sam video DIYAUDIO.rs i et me ovde :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...