Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Navijači, je l' vidite da se čovek sam snaš'o i ispravio grešku.Prebaciće on i ono iz pogrešnog Forum-a 'amo...Update: Izgleda da sam, uspešno, prebacio.E, sad, može navijanje za prvu, još uspešnu, intervention...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shindo Latour field coil speakerspost-1-035611700 1287217255_thumb.gif Units: Field high frequency unit and Field low Frequency unitand power supply units for Field coils.Enclosurers: Floor type.Frequency Response: 30Hz - 20.000Hz.Nominal Impedance: 16Ω.Power capacity or Max Input: 30 W.Sensitivity: 100dB/W/m.Power Requirements: AC 120V, 50/60Hz.Dimensions: W 700 ~H 1,200 ~ D 460mm.Weight: 70kgda se vratimo na temu :Viannen_loungelizard:

:rolleyes:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, sad, može navijanje za prvu, još uspešnu, intervention...

Može druže! Idemo svi:Žika je...ime šampiona! Ima nas dvesta miliona...Žikaaaa...Peva Marakana! :buehehe: Isprika svim navijačima Partizana što se nisam sjetio njihove himne i isprika svim navijačima Zvezde što sam se sjetio njihove... :buehehe::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako je krenuo pomenuti, ostace samo a cebetom.. :blackeye:

Sam si kriv. Gledaš hladnjake, a zvuje stoje. Šta to ne praviš više :punish: , šta :punish: ???Ne'š dobiti ni jedan hladnjak dok ne završiš zvučnike :beee:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako ce ove lampe da `drndaju` preko 150BPM znas nasta mislim :sarcastic_hand:

ipak sam za sporet varijantu sa fet ili mos-fetima

Ma to su Ruske 6n13s u izlazu,izdrzace one i gore stvari od 150Bpm,ipak sam mislio na 24/7 `drndanje`sa moje omiljene Radio Stanice(Studio B),ko bi izdrzao 24/7 na 150 Bpm,`poludela bi mi Glava`skroz :Dizzy:

Ima jedan `efekat` kod SS Ampova kada je u pitanju slusanje na `duge staze`(24/7):kako vreme protice tako ruka sama poseze ka Volume pot-u i smanjuje jacinu reprodukcije,dok kod dobrih OTL Tube Ampova to nije efekat,ne `smaraju` nikad, sto se tice slusanja na `kratke staze`(par sati)pod`punim gasom`,tu su SS Ampovi ipak u nekoj prednosti.

Interesantno je sledece u prilozenom spotu to da je srednja isporucena snaga(prema Ralph Karstenovom komentaru )ka Zvucnim kutijama oko 1/10W. Poz :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima jedan `efekat` kod SS Ampova kada je u pitanju slusanje na `duge staze`(24/7):kako vreme protice tako ruka sama poseze ka Volume pot-u i smanjuje jacinu reprodukcije

I beg to differ. Makar kod mene u system-u to nije slučaj. Jutro počne "na n sati", završi se, veče, "na mnogo više od n"... Možda zato i kažu da F3 zvuči tube-like...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...