Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

Pijuckao danas kaficu u "Cafe Des Arts" u tem Somboru. Na zidu lepi zvučnjaci, jes da su menjani drajveri malko ubogo, al i dalje lepo izgledaju. Ujedno preporuka za svratiti. :oke:PS Nemam nikake veze sa vlasnicima lokala, samo mi je prijatno bilo tamo...

post-53-0-13024500-1330371222_thumb.jpg

post-53-0-97673200-1330371224_thumb.jpg

post-53-0-07859400-1330371229_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....pošto je kutija stojala na ulazu gde su ocenjivani najdizajni ......i pošto je gornji deo bio toliko upoliran da je aparat samo jednim delom uspeo da snimi površinu kutije .....u kojoj se vidi sve ono što aparat sam nije mogao da uhvati jer se nalazi iza njega ........dakle fotka predstavlja jedan ' stub ' prostora od plafona do poda u tom delu gde je urađena fotka

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije ni vrba ni javor...Mazer je topola (vrsta, mrzi me da trazim koja), najvece drvo kod nas, raste samo na plavnim terenima. Nekada izuzetno jeftino drvo, i danas doduse ko se snadje...Primena: korita za surenje svinja, kuhinjski elementi, ramovi za slike....Lagano i meni licno ne preterano lepo drvo...Jako tesko za finisirati...ni prismrdeti orahu IMO...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Samo valja obratiti pažnju na poliranje, ako neko dobije ideju da radi ovo. Drugar je radio u vazduhu, a to je big no no bez odgovarajuće zaštite, jerbo taj epoksi kad uđe u pluća tamo ostaje doveka, bilo je slučajeva i u lokalu, čitao na nekim maketarsko/nakitarskim vorumima. Šmirglanje/brušenje je najbolje raditi u vodi ili investirati u dobru masku, čisto da čovek bude siguran.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...