Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

d aneko napise da svi koji imaju bradu su shuse chovechanske , pa da se oba bacamo u ambecijum ?

meni rekose da nisam kredibilan i na kraju pre neki dan da sam vehabija :buehehe:Mislim da Sipi pokusava da brani DIY forum od ismevanja od drugih.......no treba biti oprezan.......imam blagi osecaj da sam ovde kao slon u staklarskoj radnji pa bilosta da se kaze moze da se protumaci pogresno........sa druge strane ne moze se svima ugoditi. Ako stanem na jednu stranu kazu nisam kredibilan ako ne titram drugoj strani onda sam pederlazov ........ :respect:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jebiga Miko, vidis da nije lako kad imas upravljacku odgovornost - voleo bih da bar neko iz nase vlasti razmislja na taj nacin, da se oseti odgovornim, a ne samo privilegovanim...Nema sekiracije, dobro ti ovo radis, a sta god iskrsne, peglamo usput... :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....nego - nema nam Daudio-a zadnjih dana ........ verovatno se navikava :drinks:

Не напише човек ништа 2 дана и већ ти недостаје :rolleyes: Чекам само да Марица измери угао те кривине или правине-како год :tongue10: А што се тиче дизајна није што је моје али ми се све више свиђаpost-23-057357400 1286645102_thumb.jpgШто рече Сипи, направљено је да свири,а не да се гледа.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

......

E pa Draganče, nek Vam je sa srećom. Postavljena slika

Хвала.хвала.

Само није то тако свеже као што изгледа,

то је само неминовност која је проистекла након 10 год. заједничког живота,тако да се практично немам чему привикавати

:to_become_senile:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo da se javim. Bio sam opravdano odsutan...Paprike...Maradik...Vratio se.Odmorio se i umorio se, kako se sa koje strane gleda...Da se ne pomisli drugačije...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.

Meni se svidja ovakva koncepcija kućišta, mogao bih u sličan blok ugraditi Hypex module sa svičerskim napajanjem ( koje imam hi - hi ).

Jedino bi bilo malo više kopanja, a i blok potrebne debljine bih morao posebno naručiti...nije nemoguće.:dubbio:

.

A bas nekako lepo,sta ja znam, elegantno... http://www.noweaudio.com/mono.htm
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo nesto za Leonarda, vidite kako je uradjeno kuciste (koje je ujedno i hladnjak) , CNC obradjen blok aluminijuma, unutra su spakovali izgleda neku varijantu Zen (Pass) ampica,,,http://www.6moons.co...ews/nowe/1.html

e to su pametni ljudi zapakuju ti govance u sjajni papir i prodajua svira isto ili gore no da to napravis kao ikebana prototipmislim - lepo je i elegantnoal' da je unutra govance - jeste
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hocu - jerbo odok dogodinenema dovoljno vremena da se sve sredi ( i collection i viza ) a i ne zelim da idem praznih ruku ( čas' za čas' )sve to ne moze u tako kratkom vremenu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ga par amps koji ne moze a da ne privuce paznju. Uzivo vidjeni u Nelsonovoj sobi koja je impozantne velicine, ali pojacala su prva koja se primecuju. Monoliti koji ne mogu nikoga ostaviti ravnodusnim, bilo izgledom a jos vise zvukom. Radi se o jFetima u izlazu. U donjoj kutiji je smesten ispravljacki deo i CCS, koji koristi donje hladnjake, a sve ostalo je u gornjoj kutiji. Zvuk, najblize objasnjenje, cevno pojacalo sa savrsenim basovima i perfektnim visokim. O srednjim bolje da i ne pricam.post-118-051877800 1286855121_thumb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...