Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...
  • 5 months later...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=411488707848263&set=a.383692487294552

311054343_411488701181597_2042547295053922743_n.jpg

Citat

“No other studio in the world has this level of technology. Everything was custom made,” Adrien Franchi, head of artist relations at DolbyFrance, told Le Figaro.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Aleks said:

Lepo je što imaju konzolu iz Enterprajza, ali ne bi škodilo malo izolacije, da ne odjekuje sve ko u pećini. Opet, nisam siguran možda je ima na plafonu.

A i monitorima ne bi škodila neka horna ili waveguide.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Koja reče

Lepo je što imaju konzolu iz Enterprajza, ali ne bi škodilo malo izolacije, da ne odjekuje sve ko u pećini. Opet, nisam siguran možda je ima na plafonu.

A i monitorima ne bi škodila neka horna ili waveguide.

WWW.BILLBOARD.COM

France's legendary Miraval Studios is reopening, thanks to the vision of co-founders Brad Pitt and Damien Quintard — who want to make the historic recording space a "sanctuary for artists."

Bre, šta znam, Bred je kupio studio za 60M, i verovatno je uložio i neki dinar u renoviranje - deluje ovako sposoban čovek, da ume sa testerom - kontam da je sigurno ubacio makar neko parče azmafona, makar u kupatilo:rofl:

Najverovatnije nije tražio pomoć elitnih francuskih inžinjera zvuka, ima sve na YT ;)

 

@paja959 @Doktor O ukusima ne treba raspravljati, ili kiselo grožđe?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, prophet said:

Acoustic Elegance

U zadnje vreme sa velikog foruma, ima dobra cena za te 12 ss, nesto sam bas i zainteresovan...a za njih u sustini i ne treba zapremina...sviraju bogovski i bez toga. Za tviter da i ne pricam. 

Thx za reply...koliko vidim AE bas koriste za ovakav tip kutija. Ko zna, mozda ovo i dobro svira 🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 hours ago, Aleks said:
WWW.BILLBOARD.COM

France's legendary Miraval Studios is reopening, thanks to the vision of co-founders Brad Pitt and Damien Quintard — who want to make the historic recording space a "sanctuary for artists."

Bre, šta znam, Bred je kupio studio za 60M, i verovatno je uložio i neki dinar u renoviranje - deluje ovako sposoban čovek, da ume sa testerom - kontam da je sigurno ubacio makar neko parče azmafona, makar u kupatilo:rofl:

Najverovatnije nije tražio pomoć elitnih francuskih inžinjera zvuka, ima sve na YT ;)

 

@paja959 @Doktor O ukusima ne treba raspravljati, ili kiselo grožđe?

od mene mozes od njih da pravis i lanac oko vrata ako ti se tolko svidza...ponovicu jos jednom,povraca mi se od ovakvih vizuelnih hifistickih skalamerija ,nebitno sta je,posto je,i ko je pravio...da mi daju DZ,ni blizu kuce mi ne bi doslo....

broaf :hipi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...