Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Znam (pouzdano) jedno: Kada bi mi neko rekao da mogu da uzmem jedan od ovih sustava (ali, samo jedan) da bi mi skočio pretisak i da bih puk'o od razmišljanja... Ovako, samo na pogled, da o slušanju ni ne pomišljam... Baš lepo...

Srećom, neću (uveren sam) doći u takav položaj te je sve OK... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam (pouzdano) jedno: Kada bi mi neko rekao da mogu da uzmem jedan od ovih sustava (ali, samo jedan) da bi mi skočio pretisak i da bih puk'o od razmišljanja... Ovako, samo na pogled, da o slušanju ni ne pomišljam... Baš lepo...

Srećom, neću (uveren sam) doći u takav položaj te je sve OK... ;)

 

Ja ne bih imao takvih problema - prvi u nizu od gore i rešeno.

 

Postavljena slika

 

Bojim se da bi čak i u tom slučaju imao mali problem - čak ni troškovi prevoza do mia casa ne bi zasigurno bili mali :)

edit: sad gledam i shvatam da je veoma diskutabilno da li bih uspeo da iste provučem kroz vrata i stepenište do potkrovlja bez rastavljanja... a i visina... fuf...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne bih imao takvih problema - prvi u nizu od gore i rešeno.

 

Postavljena slika

 

Bojim se da bi čak i u tom slučaju imao mali problem - čak ni troškovi prevoza do mia casa ne bi zasigurno bili mali :)

edit: sad gledam i shvatam da je veoma diskutabilno da li bih uspeo da iste provučem kroz vrata i stepenište do potkrovlja bez rastavljanja... a i visina... fuf...

Ako tako gledamo, onda je kod mene sve rešeno: nema ijednog sustava koji bi se lako postavio kod mene... ;)

Što se Tvog izbora tiče, ja sam (barem) 'teo (pokušavao, bolje rečeno) da budem open-minded... ;)

Ja sam u moje ESL zaljubljen isto onoliko koliko i onog dana kada ste ih doneli... Šta ću, tak'i sam...

Sve u svemu, od srca Ti želim da ispuniš svoju želju... Pazi, ja sam pisao isključivo o sustavima k'o celinama...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako tako gledamo, onda je kod mene sve rešeno: nema ijednog sustava koji bi se lako postavio kod mene... ;)

Što se Tvog izbora tiče, ja sam (barem) 'teo (pokušavao, bolje rečeno) da budem open-minded... ;)

Ja sam u moje ESL zaljubljen isto onoliko koliko i onog dana kada ste ih doneli... Šta ću, tak'i sam...

Sve u svemu, od srca Ti želim da ispuniš svoju želju... Pazi, ja sam pisao isključivo o sustavima k'o celinama...

 

Ah, nije to želja, želja me prošla, otprilike toliko, koliko i tebe - prezadovoljan sam koliko prezadovoljan ovakav kao ja može da bude :)

Moja konstatacija je više bila u stilu " be careful what you wish for " ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Power consumption: 15W

Output power: 330W into 8 ohms, 650W into 4 ohms

Price: $13,600

dobra cena za perpetuum mobile ili gresim?

 

Ne, nego površno tumačiš - to je potrošnja za linestage tj preamp a ispod piše da je za sam power amp potrošnja 1W u stdby modu a 85W u idle tj neopterećenom stanju - no input signal.

 

http://jeffrowlandgroup.com/kb/questions.php?questionid=592

 

Nema fabrički datih naznaka o maksimalnoj potrošnji - cenim da mora biti (teoretski) najmanje toliko koliko je zbir izlazne snage plus snaga koju pojačalo vuče u praznom hodu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam (pouzdano) jedno: Kada bi mi neko rekao da mogu da uzmem jedan od ovih sustava (ali, samo jedan) da bi mi skočio pretisak i da bih puk'o od razmišljanja... Ovako, samo na pogled, da o slušanju ni ne pomišljam... Baš lepo...

Srećom, neću (uveren sam) doći u takav položaj te je sve OK... ;)

Tako je gosn Ziko ,to bi bilo za popizdit, sto bi rekli dalmatinci. :unbelieveble:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne liči na motokultivator... Pitam se na čega liči... Sad će Sipi da se seti

Voleo bih da fino odgovorim na par komenatra u temi koju si zakljucao...... :)Inspirisan automobila sa one strane bare iz `50 godina proslog veka...vise na www.aurisaudio.rsKada smo kod dizajna molio bi nekog ko imna ideju za dizajn daljinskog koji bi bio komplementaran nasim uredjajima da se javi...

post-1444-0-79609400-1393667679_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Voleo bih da fino odgovorim na par komenatra u temi koju si zakljucao...... :)

 

Nisam je ja zaključao, ali s obzirom na pravac u kome je cela diskusija krenula, bolje je da tema ostane zaključana. Možete mi slobodno napisati u privatnoj poruci sve što smatrate da imate da kažete...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Auris

 

tema je zakljucana da se ne bi nastavila jalova rasprava o babama i zabama - komentarisanje komercijalnih uredjaja u kontekstu DIY vizure ;

 

svodi se na to -ako je do komentara -  kazes sta imas , a cena i ostalo je stvar koja je stvar proizvodjaca i trzista i moze da ti se svidja ili ne svidja ....... sto sam licno naveo ne jednom , i ne samo povodom Auris uredjaja .

 

Baskijat je imao jednu cenu pre prodora , drugu po prodoru a trecu posle smrti

 

Da zakljucim - tema je zakljucana u zastiti principa , koji u ovom slucaju ide vama na ruku .

 

Ako vam treba reklama (tema u komercijalnom delu foruma , banner ) , onda se do toga dolazi komercijalnim putem , kontaktom Administratora ili Webmastera Foruma .

 

Do tada , ogranicite se na teme i postove od zajednickog interesa , bez slucajnog postovanja lepih fotografija .

 

Hvala .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...