Jump to content

Medvedev


crni.

Preporučeni Komentari

kaj bi mi rekli ovde - odi se lepo jebat !taj kineski zid koji pominjes - nije oko tebe , nego oko nas :buehehe::cheers:

:buehehe: :buehehe: :cheers: Tko zna?! Čitam da ćete imati veći bruto društveni proizvod veći od nas... Pa bi se moglo desiti da vi zapravo zid gledate sa vanjske strane! :good2:

Kako mozes tako da kazes coveku !? Ja mislim da se kaze: odi se lipo jebat ! :buehehe:

Vidi Sipi, za lijepe želje nije važan dijalekt! Ja se baš volim jebat...u zadnje vrijeme čak i sa vlastitom ženom.... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 66
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

:buehehe: :buehehe:   :cheers: Tko zna?! Čitam da ćete imati veći bruto društveni proizvod veći od nas... Pa bi se moglo desiti da vi zapravo zid gledate sa vanjske strane! :good2: Vidi Sipi, za lijepe želje nije važan dijalekt! Ja se baš volim jebat...u zadnje vrijeme čak i sa vlastitom ženom.... :rofl:

Nije bitan dijalekt, al je vaš dijalekt u devojaka krajnje seksi   :angel0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Općenito me ne zanima niti što sluša moj komšija, a kamoli bilo koji predsjednik ili glumac ili pjevač ili kirurg ili... Shvaćate već! Predstavljanje HI-FI-a u nekom lifestyle kontekstu mi je jednako degutantno kao prolijevanje Dom Perignona pred "publikom" ili prolazak kroz crveno u novom Lambo Murcielagu pred paparazzima. Uz blesava opravdanja da ništa nije tako dobro kao D. Perignon ili kako jednostavno "obožavam ludu vožnju" i zato sam kupio Lambo.Ne, ne osjećam niti želju da ja imam tako nešto niti me smeta da itko drugi ima. Ne želim biti dio publike koji će odobravati "seljoberske" manipulacije u cilju dokazivanja nećijeg (ne)ukusa i definitivno nisam taj koji će se sa strahopoštovanjem diviti "gazdi".Zašto sam ovo napisao? Možda nisam trebao...Mislim da je sve što dođe u medije o tako moćnim (ili važnim) ljudima dobro unaprijed režirano i da netko i od mene očekuje da budem dio svjetine koja razdragano bodri (bilo kojeg "lolu") dok on glumi u predstavi radnog naziva "Vidi me kako sam prejeben frajer!"Dozvoljavam i da sam potpuno u krivu i da netko drugi ima zdraviji pogled na sve slične manifestacije od mene. Ipak, u svom malom svijetu (oko kojeg je kineski zid) sam u pravu.Sad ću se odmaknuti i može početi pljuštanje kritika!P.S. Kao ruski domoljub je ipak mogao instalirati i nešto ruske tehnike. Siguran sam da se ima šta izabrati!

U sridu! A petak je. Pogledajte odglumljeni doručak sa Roudster-eom i pogledajte kako nežno, skoro uplašeno otvara/zatvara vratanca na CDX-u i sve je jasno. Nit' on briše prašinu sa tog "system-a" nit' ga sluša... Crvene cipelice govore o level-u šminke... Pozdrav od (1/4)Baćuške..."Općenito me ne zanima niti što sluša moj komšija"> Ditto. Zato ni ne znam kako zvuče system-i ni ljudi koji su mi veoma bliski, od kojih sam uzim'o i uzimaću (nadam se) uređaje... Znam da sam, time, neke i uvredio, al' takav sam kakav sam..."Vidi me kako sam prejeben frajer!">Politika je to, to ide kao collateral dammage... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cujte decki dajte se organizirat... nemre se tak jebat ko koga stigne, to ne bu nikam dovelo... Unatoc tome kaj je u nas u nedelju znacajan datum glede jebanja, nemojte si dozvolit takve bedastoce Sto reko Radovan kad god se raznezim ja predjem na kajkavski... A ostavila je traga i godina provedena u Agramu... Inace prosle nedelje sam bio 3 dana u istome, i jako me je dojmilo kad sam gledao dnevnik, da nije bilo novorijeka rekao bih da gledam RTS drugi dnevnik, sve ista sranja kao i kod nas... Pa ipak smo mi jedan narod, ma koliko se politicari trudili da to zanijechu. Cuh i razne teorije kako ni Sorabi ni Horvati nisu Slovenskog porekla... nego tamo neki Arijevci u slucaju Horvata, a mi mu dodjemo kao neki Indijanci ('ocu reci narod iz Indije)... sve je to bezveze, toliko smo slicni da to boli! Zato smo se valjda i tukli (@zero Pricasmo o cika Frojdu i "mrznji minornih razlika"). I na kraju odite se svi jebat... Bolje se jebat nego ratovat! Make LOVE not war! :)Uf sustigao me mentalni proliv... mada nije to lose s vremena na vreme!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas me zanima sta slusa bush jr. :buehehe:

Шта може један Црнац, упс сори, један Афро Американац може да слуша него "Гето Бластер"   :sarcastic_hand:.Ово се наравно не односи на Буша Јуниора, он је бивши.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cujte decki dajte se organizirat... nemre se tak jebat ko koga stigne, to ne bu nikam dovelo... Unatoc tome kaj je u nas u nedelju znacajan datum glede jebanja, nemojte si dozvolit takve bedastoce Sto reko Radovan kad god se raznezim ja predjem na kajkavski... A ostavila je traga i godina provedena u Agramu...  Inace prosle nedelje sam bio 3 dana u istome, i jako me je dojmilo kad sam gledao dnevnik, da nije bilo novorijeka rekao bih da gledam RTS drugi dnevnik, sve ista sranja kao i kod nas... Pa ipak smo mi jedan narod, ma koliko se politicari trudili da to zanijechu. Cuh i razne teorije kako ni Sorabi ni Horvati nisu Slovenskog porekla... nego tamo neki Arijevci u slucaju Horvata, a mi mu dodjemo kao neki Indijanci ('ocu reci narod iz Indije)... sve je to bezveze, toliko smo slicni da to boli! Zato smo se valjda i tukli (@zero Pricasmo o cika Frojdu i "mrznji minornih razlika"). I na kraju odite se svi jebat... Bolje se jebat nego ratovat! Make LOVE not war! :)Uf sustigao me mentalni proliv... mada nije to lose s vremena na vreme!

"...jer netko se opako našaliostavljajući nas na isto mjestoi dajući nam toliko toga sličnog..."B.Dž. Štulić "Big bang"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gospoda i drugovi sa jednog drugog Forum-a (mislim da je HiFiles) su skrenuli pažnju na cable-ove... Ne bih ni primetio. U skladu sa, već, napisanim. No, imaju pravo. Stolovrt se čini neprikopčanim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja ne mislim da su javne ličnosti lutke od plastelina i da je sve u službi šou biznisa i izboramislim, koliko birača će da zabole racq šta medvedev sluša....daj, bre...taj čovek i putin su izabrani potpuno po drugačijem ključu i običan narod sa tim nema blage vezema da,sad je medvedev najebao što nema ruske lampe :connie_nutzo: čovek ima pokradenu kintu, voli hifu i to je to...nema tu nikakve zavere ruskih masonskih krugova

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to je sve reklama...mora da mu je neko reko' da ako se prikaze kao audiofil, ili ce ga smatrati pametnijim, ili cudakom, pa da se ostali ne bi cudili ako donese neku krajnje cudnu odluku..(narod ce reci: Ma pusti ga, on je audiofil..)... :connie_nutzo: A sto je najbitnije u ovoj temi, jel to neko spomenuo svastiku? :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije bitan dijalekt, al je vaš dijalekt u devojaka krajnje seksi   :angel0:

Trava u tuđem vrtu je uvijek zelenija! :Viannen_loungelizard: Rekao bih da dijalekt djevojaka u vašem kraju barem jednako seksi...dok god odgovaraju potvrdno! :D

Sto se pravis mutav - ti si prvi poceo (odi se takodje...) :buehehe:

Potpisujem! :good2: (samo pripazi na fuckfeder**! :buehehe: )

**lower back

Cujte decki dajte se organizirat... nemre se tak jebat ko koga stigne, to ne bu nikam dovelo... Unatoc tome kaj je u nas u nedelju znacajan datum glede jebanja, nemojte si dozvolit takve bedastoce

Sto reko Radovan kad god se raznezim ja predjem na kajkavski...

A ostavila je traga i godina provedena u Agramu...

Kod mene je ostavilo traga slušanje brojnih srpskih muzičara i isčitavanje "politikinog zabavnika" u ranom detinjstvu tako da kad se raznežim ja pređem na ekavicu. Mnogo sam, bre, duševan čovek zadnjih sedmica! :buehehe:

Inace prosle nedelje sam bio 3 dana u istome, i jako me je dojmilo kad sam gledao dnevnik, da nije bilo novorijeka rekao bih da gledam RTS drugi dnevnik, sve ista sranja kao i kod nas... Pa ipak smo mi jedan narod, ma koliko se politicari trudili da to zanijechu. Cuh i razne teorije kako ni Sorabi ni Horvati nisu Slovenskog porekla... nego tamo neki Arijevci u slucaju Horvata, a mi mu dodjemo kao neki Indijanci ('ocu reci narod iz Indije)... sve je to bezveze, toliko smo slicni da to boli! Zato smo se valjda i tukli (@zero Pricasmo o cika Frojdu i "mrznji minornih razlika").

I na kraju odite se svi jebat... Bolje se jebat nego ratovat! Make LOVE not war!

Kad sam vidio vaše komentare o svakodnevici oko vas pomislio sam baš na isto! Obrazac događanja i karakternih profila glavnih aktera je previše sličan/isti da bi bio slučajan!

Inaće, kod nas se pojavilo nekoliko pametnjakovića koji tvrde da smo došli iz Perzije/Irana. Meni je svejedno! (ipak tvrdnje da smo germani bi bila smiješna da u pozadini ne stoji prizivanje na jedan specifičan period u germanskoj povijesti kojeg se svaki normalan čovjek treba stidjeti.)

Što se Freuda tiće: mislim da smo potpuno u pravu! Al' volim kad sam pametan... :buehehe:

"...jer netko se opako našalio

stavljajući nas na isto mjesto

i dajući nam toliko toga sličnog..."

B.Dž. Štulić "Big bang"

"...O moj Bože, toliko toga toga sličnog!"

B.Dž. Štulić "Big bang"

...Stolovrt...

Žile, pa ti si bio na tečaju novog hrvatskog jezika! Onog istog koji je sklepao riječi poput "dalekovidnica", "krugoval", "zrakomlat"... :buehehe:

Turntable. Who plums You! Go to the other page of the street and laugh there...

I don't fuck even for the dry plum who listen to whot! WOT is another pair of armsleeves! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znas kaj bi ti Amerikanec sad rekel? Jeste djecace, ali znas li ti da se na ratovima mnogo vise zaradjuje!

Jebal im pas mater... K vragu sa njima i njihovom pohlepom... Jebote stvarno sam postao alergican da se polako ali sigurno na ovom shugavom svetu sve meri kroz $. Koliko volis svoje dete, zenu, kakav si prijatelj, da li si lep i privlacan... bukvalno sve danas dobija cenu... Apsolutno je sve drugo vise nebitno, nego samo je bitno imas li lovu ili ne. Ako imas onda si i lep i visok i plav i dobar i ... a ako nemas e onda si skot, dno i shljam... Sve(t) ode u qrc!!! I naravno da se ratovi vode jer i na tome odredjen sloj ljudi zaradjuje!!! Suvise je ovo teska prica za petak popodne... Ajmo na neku veseliju temu recimo SVASTIKA (sto reko nas narod nema slasti do svasti).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...