Jump to content

Kakva su Vasa iskustva sa (pre) prodavcima HI-FI opreme ?


KobacPilicar

Kakva su Vasa iskustva sa (pre) prodavcima HI-FI opreme ?  

29 članovâ je glasalo

  1. 1. Kakva su Vasa iskustva sa (pre) prodavcima HI-FI opreme ?

    • Pozitivna
      15
    • Negativna
      9
    • Nemam iskustva
      3
    • Zadrzacu za sebe odgovor
      1
    • Pogreseno pitanje
      1


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 101
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ma meni se zalomilo da je zbog ocajnog pakovanja, samo tanka folija i karton preko na cd, uredjaj stigao unisten. Zalio sam se Ziletu na njegovo neodgovorno pakovanje ali nije hteo ni da cuje o ucescu u steti. Tako da svakom moze da se desi poneki problem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma meni se zalomilo da je zbog ocajnog pakovanja, samo tanka folija i karton preko na cd, uredjaj stigao unisten. Zalio sam se Ziletu na njegovo neodgovorno pakovanje ali nije hteo ni da cuje o ucescu u steti. Tako da svakom moze da se desi poneki problem

 

Sto se Zileta iz Loznice tice moje je misljenje da je taj covek skroz OK lik !!! , prodade mi onomad crknutog Revox-a A78 za 20 Yura , posle moje popravke i budzanja svira za sve pare 24/7 u mojoj kuhinji ,

delimicno je problem je i do ovih likova iz ` brzih posta` , jer te likove  obicno ne interesuje kakav je sadrzaj nekog paketa , nego te pakete  utovaraju i istovaraju ` lopatom ` .

A ono SMRAD se Iskljucivo odnosi na onog majmuna sto je kupio Piletov preamp da zaradi daljom preprodajom !  . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako da svakom moze da se desi poneki problem

 

 

Dozvoli samo da se nadovežem na ovo u najopćenitijem mogućem smislu. Nije problem u pogrešci, nego u reakciji na pogrešku. 

Kad u bilo kojem poslu pogriješimo to je veličanstvena prilika da si priznanjem i djelovanjem prema smanjivanju posljedica stvorimo renome časnog čovjeka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Частан човек не би ни дошао у ситуацију да уради нешто слично.

Ако је већ дошло до чега је дошло,можемо окренути свет наглавачке,ништа се неће променити.

 

"Дине се мењају према ветру,али пустиња остаје увек иста"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozitivna.

Kako može bilo koji preprodavac da ikoga zezne? Na koju foru?

Samo ako sam ovca i dozvolim mu to. Lično preuzimanje, proba i otvaranje uredjaja je obavezno. Ako ne pristaje - zdravo bato, moje pare - moj izbor. Sve van toga je rizik i "asking for it.."...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se Zileta iz Loznice tice moje je misljenje da je taj covek skroz OK lik !!! , prodade mi onomad crknutog Revox-a A78 za 20 Yura , posle moje popravke i budzanja svira za sve pare 24/7 u mojoj kuhinji ,

delimicno je problem je i do ovih likova iz ` brzih posta` , jer te likove  obicno ne interesuje kakav je sadrzaj nekog paketa , nego te pakete  utovaraju i istovaraju ` lopatom ` .

A ono SMRAD se Iskljucivo odnosi na onog majmuna sto je kupio Piletov preamp da zaradi daljom preprodajom !  . 

 

Covek se drzi za rec, a Zile .....rogove??

Dogovorio cenu, pao dogovor kupljeno , cekam kurire 3 dana.

Na kraju zovem 'coveka' ponovo, kaze preko vikenda sam ga probao ne radi (a i prodavao ga je kao nekompletan-neispravan) pa nisam poslao.

FS htpc za koji nije imao HDD, FS koristi neki svoj softver.... nego prodalO ga preko vikenda drugom, jer je meni spustio cenu 500din.

To mu nije ni prvi takav slucaj, a kupujemprodajem se sa mnom dopisivao mesec dana, samo da mu ne stave jos neku negativnu ocenu.

Para vrti dooope, kao i na zuto-braon aukciskom sajtu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Covek se drzi za rec, a Zile .....rogove??

Dogovorio cenu, pao dogovor kupljeno , cekam kurire 3 dana.

Na kraju zovem 'coveka' ponovo, kaze preko vikenda sam ga probao ne radi (a i prodavao ga je kao nekompletan-neispravan) pa nisam poslao.

FS htpc za koji nije imao HDD, FS koristi neki svoj softver.... nego prodalO ga preko vikenda drugom, jer je meni spustio cenu 500din.

To mu nije ni prvi takav slucaj, a kupujemprodajem se sa mnom dopisivao mesec dana, samo da mu ne stave jos neku negativnu ocenu.

Para vrti dooope, kao i na zuto-braon aukciskom sajtu.

Kolegione svr 

 

 Svakako da dozvoljavam i mogucnost drugacijih ( negativnih ) iskustva sa Ziletom! ,

kao sto je recimo ovo tvoje iskustvo sa njim . 

Ali , bar kada sam ja u pitanju Zile me ispostovao 100% ,

recimo  da mi je jako zao sto svojevremeno nisam izmedju ostalog  prihvatio i Ziletovu ponudu da kupim neku polukompletnu stereo sasiju iz nekog starog lampaskog rasturenog Americkog dzuboksa za nekih sitnih  25Yura , ta sasija je imala kompletnu netaknutu elektroniku ,  sve trafoe , odnosno PP izlazne ,  mrezni trafo , postolja cevi , itd...,  jedino sto je tu nedostajalo bile su lampe .

Jedini razlog sto to nisam od Zileta to tada kupio jeste sto sam tih meseci bio totalno neliquidan ! 

 

Ipak kada bih opet morao da biram trgovca Audio opremom bio bi to svakako opet Zile iz Loznice . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vise me nerviraju ,,posteni" povremeni prodavci.koji napucaju neku ludu cenu za neku svoju robu sa skrivenim manama,pa se prave blesavi,kad im se reklamira.Kod ljutih preprodavaca su cesto cene povoljnije,a ima i dobrih komada.U svakodnevnom zivotu mi se cini da su prostitutke cesto postenije od finih domacica.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...