Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

4 minutes ago, Zen Mod said:

volim sto imas vijonkopter na jednom monitorcicu

:)

To mi cera napravila. A na ovim novim, sa 15" ima da ofarbam veliko H gore na zvučniku... i to na oba... kad se magla spusti da li maju gdje sigurno sletiti :tongue10:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, crni. said:

ninja, svaka čast na sistemu

ja bih tu mrcinu od snagaša ipak na pod tj na onu policu za snagaše izdvojenu od ostatka

Ovo je samo test a i najlakse zbog kablaze, bice novi raspored kad napravim vece tannse od Wjevih :diablo:, sad gore na vrhu mu je bolje hladjenje a polica izdrzava i vece macane od sissyja koji je fizicki XL ali kilazno M :o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ninja said:

To je fin pre, ima onih koji kažu da je i jedan od najboljih... bio ovdje za 500 ali bez daljina. 

lepte :crazy:..morat cu da uplatim odsad loto..hebes daljinac,i onaj sto mi je za cede sam sklonio,ima vise 3-4 godine,i povadio baterije iz njega ..:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, ninja said:

Ovo je samo test a i najlakse zbog kablaze, bice novi raspored kad napravim vece tannse od Wjevih :diablo:, sad gore na vrhu mu je bolje hladjenje a polica izdrzava i vece macane od sissyja koji je fizicki XL ali kilazno M :o

aha, nisam to znao...izgleda kao da ima 50kg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, paja959 said:

ovo je pravi zaheb,ako su mu kockice za lomljene srazmerne,odlomis jednu,i po dana ima da se zabavljas sa time..jos kad se pocne topiti,eto opstenarodnog veselja..:to_become_senile:

Nije, to je samo pakovanje a unutra napunjen sa masom manjih toblerone pakovanja, 2 kg ukupno. 

Biće mi jedno 2 godine :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ninja said:

Nije, to je samo pakovanje a unutra napunjen sa masom manjih toblerone pakovanja, 2 kg ukupno. 

Biće mi jedno 2 godine :)

ajdeeee 2 godine ..... to mi ovde obrijemo za dva tri dana ... zavisi od trenutne psihofizičke situacije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...