Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

To je pijaca :stink:

Imas jos malo vremena, upravo sam zavrsio sa pakovanjem, polica prazna na vrhu :wavecry:

Iza ove kafane ...

Postavljena slika

Problem je da mi je posta izgubila paket sa novim!!?? :unbelieveble::notthinking:

... osigurano tko da nema novacanih problema .... problem je da mu kasne francuski motori tako da ne moze drugi da sklopi jos par sedmica :dosta::taz:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Continuo stigao, ali posle dugog putesestvija i nemilosrdnog tumbanaj od strane poste, sa ostecenim plintom i polomljenom rucicom :notthinking::blackeye: ... sreca, pa je proizvodjac i novi vlasnik, Håkan Agborg, vrlo razumna osoba, tako da je vec poceo da pravi novi, koji treba da stigne krajem sedmice. :wave:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niko nije operisan od toga ali srecom, uzimaju sve na svoju odgovornost i placaju sve troskove. U ponedeljak dolaze po paket.

Baš jučer čitam neku brošuru o evropskoj uniji i trgovini, gdje piše da je tako i zakonom propisano (za cijelu uniju), dakle štetu u transportu snosi prodavač.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
Baš jučer čitam neku brošuru o evropskoj uniji i trgovini, gdje piše da je tako i zakonom propisano (za cijelu uniju), dakle štetu u transportu snosi prodavač.

 

Prodavac je super covjek, posten i drzi se rijeci a Svedska Posta je sramota ....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

super,izgleda da je ovaj sad stigao citav,davaj slike sastavljenog :drink: ..i BTW nije mi jasno jesu li svedski postari coravi..jbte iz aviona se vide nalepnice da je lomljiva roba u paketu..

Izgleda da ne vide, ali ovaj put nije poslato postom nego autobusom :-)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo, lepo... Meni bi, da sam ga ja kupio, smetala samo pomalo prenaglašena struktura furnira. Volim kada je toliko glatko da kada se navuče ženska čarapa preko ruke i prevuče preko površine, nigde ne zapne. Međutim, nije bitno kako bih ja voleo, bitno je da kolega uživa u svojoj novoj "igrački" ... U zdravlju ga trošio Ninja! :pivo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...