Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

kao i u svemu ostalom , nije lako napraviti amp koji ima vecu snagu  a da i dalje ima finesu koju ima neki amp manje snage

dakle , svodi se na konkretne slucajeve - koji amp manje snage uporedjujes sa kojim ampom vece snage te da oba mozes sebi da priustis ....

kad sam napravio Babelfish Aleph JX, primetio sam cak i na RCA LC1B taj neki aspekt kvaliteta koji donosi 100W snage ( u A klasi) .... ne znam kako drugacije da opisem nego kao dodatni stepen autoriteta, mirnoce u zvuku , koji se  nikako ne jednaci sa dosadom

elem , kad ponovo prikljucih vrapcica od 25W , nimalo mi taj aspekt nije nedostajao

idi vozaj se i ne budali :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

napisah ti ja gore

a sto se tice decibela , nije ti to 42

poredis Altec 15" stari sa recimo 94db/W/m sa modernom Beymom 15" od 94db/W/m ; koji je lakse terati?

istupih prste o tome od ihaj ....... ne treba mesati efficiency sa sensitivity ...... neki zvucnjaci imaju samo jedno a neki oboje ( poreddeci sa onim prvim koji imaju samo jedno)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
2 hours ago, Mikorist said:

show:D

jedva čekam kad ga zakačiš na Iron. odnosno sve zajedno.

neopisivo nešto :smesna:

Ko zuri vrat slomi :JC_moon:

A vec sam čuo kako zvuči, prvo sa DefiSITom a pre par dana sa Sissyjem i na pravim 15". Mislim, dlake u jajetu mogu uvijek da se traže ali nekome sa zrelim mozgom, treba da je više no dosta. Dosta da se isključis iz analize zvuka i počneš da slušaš i cupkas nogom ili rifove na prazno hvataš :beach:

Moram čak i priznati da je i CM zvučao odlično i da me je prvi put zaintrigirao da počnem i sam slušam... :o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...