Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

  • 5 months later...
  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

reko ja , od blata ce me pravite , kad vam pouzimam SITsove i Cinemage i sve ostale delove , pa pitam - "a ko ste vi ?"

 

:rofl:

 

sad jos turi posteno pojacalo umesto te kante dole , upni gain na Ironu na +8 , i slusaj malo muziku

 

a gledaj da posljes lepu Rotel malu kutijicu da i nju poboljsamo , da se ima za kufinju

i tako

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Nego, posle par dana Viber mobinga, otvorih Iron i nalozih gain na njegov max, odoka 30 dB a realno 8 dB, iskopah i M2 iz neke prašnjava ladice pa odlucih da probam, skeptičan. Respons je 86 dB "osjetljiv". Znam da se moze slušati na njemu i sa slabijim pojačalima ali M2 ne bi trebao da ima sanse za bilo kakvo glasno slušanje, mislim ja u sebi, a Viber samo zuji a noću i svjetluca, dok se gospođa žena umene ne naljuti pa ga ugasi.... :girl_devil:

M2 je donesen prošle godine ali nije bio uključen par sati, tadasnji preamp nije bio dovoljno dobar i sa svojih 30dB gaina nije išlo i nije mi se svidjelo. U medjuvremenu, čekajući Irona i u nastupu ludila, utopim Tannoye a uzmem ponovo Respons. M2 u ladicu, bez nekog dužeg probanja.

E onda, nagovorise me oni sa lijeve strane Dunava. Prvi sati a i prvi dani, nisu bili nešto, tanak bas i "tiho". 

Ali, nisam se ovaj put tako brzo predavao pa uz pomoć hladnog vremena, ostavi M2 da grije kuću i onda sjedoh da slušam i ne mogu da vjerujem... evo jos uvijek odmahujem glavom. 

Svira ovo sad do jaja, Ima svega, bolje ne treba, nebo se otvorilo a kiša nema :)

Sad, nije za feste ali za glasno slušanje u stambenim zgradnim uslovima i više nego dovoljno. 

Zen je ovo majstorski uradio, :worship:na Irona sam pao u sekundi, ovo sam samo onako, bez slušanja poželio i ne žalim, zalicu posle, kad budem sit :beach:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...