Jump to content

SINEVOICE - or not?


Blade

Preporučeni Komentari

Ne grešiš sa izborom. Podešavanje prema osobi uvek daje najbolji zvuk.

Е ако ово није прави одговор, одох да се бацим са комшијске липе!!! Свака час` (ал` стварно!)!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a zoltan? :dubbio: meni se on cini veoma dobar i povoljannisam slusao ali planiram da odem do subotice...sem ako on ne dodje u beograd (sajam, berza)

Samo da bude u BG ili oko BG, mojne Veliko selo i slicno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije ni potrebno pominjati ni prelaziti 250 km. Dovoljno je da se od nekoga iz BG-a uzajmi na dan Dayensov model Studio Monitor ( dvosistemac sa SS 8545 + 9500 ) i ode se do Rankova i stavi pored njegovih Model 77. To je ta ista cena od oko 1300 €. Znam da je pominjana cifra od 1000 €, ali za poređenje je bolje ovako, to su dva "zvanična" modela iste cene.Ne znam da li je to sve izvodljivo, ali meni se čini da bi to mogao biti potencijalno zabavan hepening. Još kokice i pivo... :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

NBG - Munze, 4/5 km, moze i peske.Trebao mi zaista jak razlog da se lomatam par stotina km i to vise puta (kako to obicno biva).

da li su ovi proizvodi dovoljno jak razlog?pazi, pre nego sto odgovoris, seti se da imas sobu od 30 m2http://www.soltanusacoustics.com/u sabac nemoj iako je dosta blizi...dayens nije za tebe
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije ni potrebno pominjati ni prelaziti 250 km. Dovoljno je da se od nekoga iz BG-a uzajmi na dan Dayensov model Studio Monitor ( dvosistemac sa SS 8545 + 9500 ) i ode se do Rankova i stavi pored njegovih Model 77. To je ta ista cena od oko 1300 €. Znam da je pominjana cifra od 1000 €, ali za poređenje je bolje ovako, to su dva "zvanična" modela iste cene.Ne znam da li je to sve izvodljivo, ali meni se čini da bi to mogao biti potencijalno zabavan hepening. Još kokice i pivo... :drinks:

Teško da to što Rankov pravi može da se uporedi sa SS 8545 + 9500, ko god ih pravio. Može da promaši skretnicu,ali karakter drajvera ne može da promeni. Još ako je po ceni...(Cade ih je poklanjao za novac koji je tražio).Skretnica...Ima ovde ljudi koji znaju i hoće. Eto jedne solidne u Impulsovoj temi.Nemo neko da mi je dirao Scan Speak :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Teško da to što Rankov pravi može da se uporedi sa SS 8545 + 9500, ko god ih pravio. Može da promaši skretnicu,ali karakter drajvera ne može da promeni. Još ako je po ceni...(Cade ih je poklanjao za novac koji je tražio).Skretnica...Ima ovde ljudi koji znaju i hoće. Eto jedne solidne u Impulsovoj temi.Nemo neko da mi je dirao Scan Speak :)

Pa, sad...super bi bilo da je to tako jednostavno. Samo kupiš dobre jedinice, i eto ga dobar zvučnik.Pričam uopšteno, a ne o pomenitim jednim i drugim kutijama. A za njih, pa rekoh da bi bilo zanimljivoprobati i uporediti, ne znam kakav bi rezultat bio, i kakvi bi i utisci bili.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da li su ovi proizvodi dovoljno jak razlog?pazi, pre nego sto odgovoris, seti se da imas sobu od 30 m2http://www.soltanusacoustics.com/u sabac nemoj iako je dosta blizi...dayens nije za tebe

Cisto da se razumemo, ne planiram nista na bazi SV 7, 77 ili 777 itd.Cuo sam kod poznanika Sinevoice custom zvucnike na bazi JBL 2213H woofera (koji je, izmedju ostalog, i u cuvenim JBL 4312 monitorima), trosistemci (valjda), sve sa nekim japanskim ribonom, sta reci... Ne samo zvuk (spektakularan), nego i dizajn, i estetika, i preciznost i kvalitet izrade - sjajno! :o
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...