Jump to content

Биљана Платно Белеше


gaggia

Preporučeni Komentari

... Samo mi bode oči ono oštećenje na rebrima. ...

Probaj to da ispravis izmedju dva komada drveta, stegom i gumenim cekicem. Nece moci bas sve i potpuno, al' da se kol'ko-tol'ko ipak sanira. U montazi ga okrenes da bude sa zadnje strane da se ne vidi iz cuga i to je to, gre'ota da se seku rebra - al' ako mora, seci...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 139
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Napokon kuci... :coffee: Zvucke ne cedi drenovinu... :tegovi: Kazem ti bijaks u ruke i skini prosirenje nastalo udarcem tek toliko da bude sirina spica rebra ujednacena...nece se ni primetiti. Presece hladnjak na pola i taj deo ide dole...kad prosvira zaboravices na sve. :pioneer: A ti svitac nemoj me terati da mucim mozak i ponovim ti sta se sve odigrava u organizmu kad loces toliko kafe, jedes jednom dnevno i vodom se samo tusiras...ova mala sosa leshi za takav odnos prema organizmu. Bilo bi :JC_moon:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ti svitac nemoj me terati da mucim mozak i ponovim ti sta se sve odigrava u organizmu kad loces toliko kafe, jedes jednom dnevno i vodom se samo tusiras...ova mala sosa leshi za takav odnos prema organizmu. Bilo bi :JC_moon:

Још мало помфрита? :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probaj to da ispravis izmedju dva komada drveta, stegom i gumenim cekicem. Nece moci bas sve i potpuno, al' da se kol'ko-tol'ko ipak sanira. U montazi ga okrenes da bude sa zadnje strane da se ne vidi iz cuga i to je to, gre'ota da se seku rebra - al' ako mora, seci...

Ispravljeno je oštećenje i pera su doterana da budu iste debljine. Kad se gleda spreda gotovo se ni ne primećuje. Ovo što se vidi sa slike je sa sređenim stanjem. Dakle čim se malo okrene sa strane, počinje da se vidi. @Sync und GagiHajde vas dvojica. Žene pod ruke i pravac napolje. Da se malo smirite. Kad se vratite, ne palite kompove nego žene :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ispravljeno je oštećenje i pera su doterana da budu iste debljine. Kad se gleda spreda gotovo se ni ne primećuje. Ovo što se vidi sa slike je sa sređenim stanjem. Dakle čim se malo okrene sa strane, počinje da se vidi.

@Sync und Gagi

Hajde vas dvojica. Žene pod ruke i pravac napolje. Da se malo smirite. Kad se vratite, ne palite kompove nego žene :buehehe:

:acute::good2::sarcastic_hand:

Млајканова скривена порука..опрашта му се за остало, обзиром на час писања поруке

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gagi nema nam druge nego u teretanu da krenemo...ovaj ga turpija u 6 ujutru...

Видим и ја..него тешко нама кад се буде вратио из пексаре..шта мислиш да ће онда да ради?!! Има од `ладњака да направи пар пешчаних сатова да их носи на рукама и тиме вежба подлактице :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

He he :) Oturpijao sam ja to juče posle posla. Kao što rekoh. Slike od juče su napravljene posle sređivanja (ispravljanje pera i skidanje nabijenog materijala).

Vraćam se oko 30-og iz Egipta pa će me do tada čekati zvučnici barem, valjda, možda... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма шта нам пушташ те млакоње и фолиранте?! Они се само играју, а ми.. а МИ гинемо, разумеш ти, гинемо за сва ребарца и сваки мм2 неопходне `ладовине овде...па да.. :145fs63704:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма шта нам пушташ те млакоње и фолиранте?! Они се само играју, а ми.. а МИ гинемо, разумеш ти, гинемо за сва ребарца и сваки мм2 неопходне `ладовине овде...па да.. :145fs63704:

E ako si mu rekao :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Očistili smo ih sve :rolleyes: . Sada Gagi treba da ode po četvrti hladnjak koji mu fali za onu kutiju koju si mu projektovao. Ovaj moj čeka drugara sa kolima da odemo do drugara/strugara i isečemo na pola... Sa ostatkom ne znam šta će Gagi da uradi... Će se javi pa će vidimo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Očistili smo ih sve :rolleyes: . Sada Gagi treba da ode po četvrti hladnjak koji mu fali za onu kutiju koju si mu projektovao. Ovaj moj čeka drugara sa kolima da odemo do drugara/strugara i isečemo na pola... Sa ostatkom ne znam šta će Gagi da uradi... Će se javi pa će vidimo :)

Ah, znači još uvek ta crna četvorka fali... Inače, nisam ja nikome ništa projektovao :) Gaggia me samo zamolio da mu vizualizujem i onaj hladnjak koji on još uvek nema pri ruci i dodam malo nekog materijala da se zamisli nešto što bi moglo da liči na kutiju. Čisto da se lakše sagleda njegova ideja/zamisao, ja sam tu samo sipao malo mlake vode kada mi je rečeno :)

Inače, sve je to prilično neprecizno i odokativno urađeno... Da to postane projekat, treba dosta da se radi... B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inače, nisam ja nikome ništa projektovao :) Gaggia me samo zamolio da mu vizualizujem i onaj hladnjak koji on još uvek nema pri ruci i dodam malo nekog materijala da se zamisli nešto što bi moglo da liči na kutiju. Čisto da se lakše sagleda njegova ideja/zamisao, ja sam tu samo sipao malo mlake vode kada mi je rečeno :)

Možemo uzeti krastavac, luk, paradajz... Možemo ih iseckati u jednu posudu i posuti rendanim sirom odozgo. Možemo reći da smo samo iseckali povrće sa sirom odozgo ali je to ipak salata :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možemo uzeti krastavac, luk, paradajz... Možemo ih iseckati u jednu posudu i posuti rendanim sirom odozgo. Možemo reći da smo samo iseckali povrće sa sirom odozgo ali je to ipak salata :buehehe:

Da... Do neke mere... Poenta je da sam rasporedio elemente isto onako kako ih je Gaggia rasporedio, a jedina razlika je u tome što je meni u virtuelnom x-y-z okruženju dostupno onoliko komada koliko god želim... Gagi nije mogao da stavi i četvrti hladnjak jer mu jednostavno fizički nije bio dostupan i nije baš jasno mogao da sebi predstavi kako bi izgledalo da jeste. Možda čak i jeste sebi mogao da predstavi, ali ne i drugima, te da druge upita za mišljenje o svojoj ideji. Nije da nisam pomogao, ali je ideja definitivno Gagijeva, a samim tim, ako neko misli da je ideja dobra, onda pohvale zaslužuje Gaggia. :hi:

Dakle, ako se pojačalo napravi da izgleda kako je izvorno Gagi smislio, onda čestitke za dobro osmišljen dizajn idu dizajneru, tj Gagiju. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E ne može čovek lepo ni da pokuša da ga pohvali, a da se ne svađa :doh::buehehe::buehehe:Čak se ni Gagi nije toliko branio od komplimenata :tongue10::rofl:

Ma čekaj samo dok napravim neke lepe male kutije sa nekim Seas zvučnicima, pa ako to i uspe, e, onda da me hvalite na sva usta! :buehehe:Eto, za utehu, mogu da prihvatim kompliment na račun brzine kojom sam od Gagijeve rukom nacrtane skice uspeo da napravim 3D model hladnjaka... ili na račun brzine kojom sam naučio da koristim mnoge od funkcija u programu... (mnogi koji su pokušali, znaju da to i nije toliko jednostavno kada se počinje...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...