Jump to content

Биљана Платно Белеше


gaggia

Preporučeni Komentari

Боље дођи до мене, код мене бар има шта да се види а не те канте :sarcastic_hand:.

Imam neki blag osecaj da me kuci nece pustiti..

Imam blag osećaj da ne želiš kući da odeš :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 139
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Сланина, сапун, `ладњаци, сода, вода, постала је жива мода. Битно је да смо се ми изиграли, што је само био "мало" екстремнији начин за налажење повода за поменуто..и мдаа, слушали смо чега смо се једино и могли до`ватити - Радио Пакистан у`фаћен старом лампашком Искром из 60 и неке.. ћутали и помно слушали како таласи нервозно шуште, у хармонији са брабоњањем балончића соде

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I sta kazu u Pakistanu? I oni isto tako, samo bez slanine i piva... :D

Бате, кажу да су прасићи одлични за ултра високе кад им се повуче репић (што уфрћканији то боље), ал мора да се бира живахнији примерак.. и да - чистији су кад се реп цима у краћим размацима већим интензитетом :crazyrocker: Јел` тако Млајко? :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Леле, кол'ки хладњак!Ман'те се сланине, пива, сапуна и Пакистанаца, него дајте слике. Као поменута Божен - пре биомеда и после. И нека буду мало веће, овде има старијих људи.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlicno! Samo jedna stvar fali - jesmo se davno jos dogovorili da hladnjake ne slikamo bez lenjira? ;)Dakle, dajte dimenzija - sirina, duzina (niz rebra), visina rebara i debljina osnove (ravna strana - do pocetka rebara).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlicno! Samo jedna stvar fali - jesmo se davno jos dogovorili da hladnjake ne slikamo bez lenjira? ;)Dakle, dajte dimenzija - sirina, duzina (niz rebra), visina rebara i debljina osnove (ravna strana - do pocetka rebara).

Mere su sledeće... Ko ne veruje, baš me briga :D . Ja opet da slikam pa da prebacujem na računar ne mogu :angel0: Visina 40 cmŠirina 33 cm (bez ovog nastavka sa rupama za šrafljenje)Debljina sa perima 7.5 cmDebljina mesa 1.1 cmTežina, okruglo 10 kgJel ovo OK :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlicno! Samo jedna stvar fali - jesmo se davno jos dogovorili da hladnjake ne slikamo bez lenjira? ;)Dakle, dajte dimenzija - sirina, duzina (niz rebra), visina rebara i debljina osnove (ravna strana - do pocetka rebara).

Ииијаоо!! ево ујко да те утешим: :tongue10:

post-235-047017300 1281030689_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ujnu vam vasu, opet nema lenjira! :buehehe:

само шестари ујко, замрзео сам лењире још у гимназији!

Zvucke si ti to danas pobegao sa posla i ojadio firmu cetkom za wc solju? :sarcastic_hand:

Ма бре марнуо шефу четкицу за зубе! :assshake:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvucke si ti to danas pobegao sa posla i ojadio firmu cetkom za wc solju? :sarcastic_hand:

Ma uzeo sam četku kojom čistačica riba leđa svom šugavom kučetu. One fleke, jadne kad su videle četku, same su pobegle :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ej taj stekaj do daljnjeg...nemoj ga tapnuti...sad me Sonja naribala  :blackeye:  pa mi se javljaju konstuktivne ideje...  :gusar:

Zna se šta je najbolje da se stvari izglade posle svađe  :clapping:

Zvucke si ti to danas pobegao sa posla i ojadio firmu cetkom za wc solju? :sarcastic_hand:

Ма бре марнуо шефу четкицу за зубе! :assshake:

Razlika između te dve četke je toliko mala da je to strašno  :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ej taj stekaj do daljnjeg...nemoj ga tapnuti...sad me Sonja naribala :blackeye: pa mi se javljaju konstuktivne ideje... :gusar:

Соде ми, ако овако наставите, морам опет да зароним по отпаду.. на крају ћу и шугу да зарадим..

Ne, nego je biohemicar video slike upravo...ni jedna laz mi nije prosla. A o ideji ne smem javno.. :D

Поздрави биохемичара и пренеси му да ће имати посла.. ја се шугавим, Млајку се тањи кожа и беже флеке, а да не причам о евентуалним последицама боравка на годишњем.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ujnu vam vasu, opet nema lenjira! :buehehe:

Al' je Zvu dao mere, svaka cast - to ili da bude poklopac na kutiji ampa, ili seckati na pola...

Nemoj bre tako naglo da edituješ Sipika :)

Seckaće se to na dva dela sigurno. Dvadeset santimetara visine je dovoljno za većinu ovih projekata koji su aktuelni ovde. Našao sam već strugara/drugara koji će to da mi uradi. Samo mi bode oči ono oštećenje na rebrima. Fali možda dva milimetra materijala ali mnogo ružno izgleda kad se gleda onako kako će stajati na snagašu (ta trane). Videću da li je izvodljivo da se sva pera skrate na nekom brusu ili nekoj glodalici za 2mm i da bude potpuno ravan. Onda bih i imao neku želju za eloksažom. Ovako me srce boli kad ga pogledam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...