Jump to content

Биљана Платно Белеше


gaggia

Preporučeni Komentari

Ma čekaj samo dok napravim neke lepe male kutije sa nekim Seas zvučnicima, pa ako to i uspe, e, onda da me hvalite na sva usta! :buehehe:

Eto, za utehu, mogu da prihvatim kompliment na račun brzine kojom sam od Gagijeve rukom nacrtane skice uspeo da napravim 3D model hladnjaka... ili na račun brzine kojom sam naučio da koristim mnoge od funkcija u programu... (mnogi koji su pokušali, znaju da to i nije toliko jednostavno kada se počinje...)

М у њ А! а још кад се пропрати грмљавином из тих петардица........јуууууухухухуху
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • Odgovora 139
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

... nego, jel' to Biljana batalila platno? :Viannen_loungelizard:

fuuufff..pokvario joj se akumulator na rendetu..`ti 4ti ladnjak, ko da je 5ti element...evo da okacim ovde ujakov telefon da ga svi kolektivno pitamo kad on to misli da se smiluje i bude umoljen da ode do onog zbuna gde smo sakrili onu spaljenu skalameriju u kojoj cuci onaj 4ti.. :blackeye:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne mogu a da se ne zapitam da nije slucajno neko od vas, na neki volseban nacin dospeo do telefona mog dragog ujaka i uputio istome poziv, cega je plod cinjenica da je on ipak nabavio ono sto je obecao!?! :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne mogu a da se ne zapitam da nije slucajno neko od vas, na neki volseban nacin dospeo do telefona mog dragog ujaka i uputio istome poziv, cega je plod cinjenica da je on ipak nabavio ono sto je obecao!?! :scratch_head:

Lepo sam rekao... Internet je čudo! :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...