Jump to content

Srpski film...


chakija

Preporučeni Komentari

Zvucke nem se izlajes slucajno... :angry27::buehehe: Inace...Zvucke kad se nacvrca Zenovace je isti drug nam Crni...kamenje, drvlje, paradajz i jaja mu dodju laka artiljerija.

Nisi ti nadžak baba, zahebao sam se :scratch_head: . Ti si baba kurana, vidim ja :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 53
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 3 nedelje kasnije...

Ljudi znam da ima prilično bolesnih umova ,ali ovoliko :angry7: Ako su određene državne instance dozvolile snimanje ovoga ,sada kada to pogledaju treba odmah da odu i da uhapse ovog g.Srđana Spasojevića,pa ako je bolestan na lečenje,a ako nije onda u zatvor ,pa sa gospodom poštenim robijašima da odgleda svoj film u zatvorenoj prostoriji,pa posle toga kom opanci kom obojci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi znam da ima prilično bolesnih umova ,ali ovoliko :angry7: Ako su određene državne instance dozvolile snimanje ovoga ,sada kada to pogledaju treba odmah da odu i da uhapse ovog g.Srđana Spasojevića,pa ako je bolestan na lečenje,a ako nije onda u zatvor ,pa sa gospodom poštenim robijašima da odgleda svoj film u zatvorenoj prostoriji,pa posle toga kom opanci kom obojci.

:respect:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

ja sam citajuci link samo osetio potrebu da kupim HiFiles Special Edition:Viannen_loungelizard:(izmedju redova - previse sam dobrih filmova odgledao da bih obracao paznju na nesto sto to nije ........ kao sto sam i dovoljno dobrih ljudi upoznao ....... a za njih znam da Srbiju nece ceniti po jednom filmu ....... a za ostale me bas boli ....... )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Učinilo mi se da te znam. Očigledno sam pogrešio :) Lakedemon sa HiFi foruma je banovan pre oko 3 meseca sa istog, a učinilo mi se da ima sličnosti u stavovima i pisanju pa sam pretpostavio da ste ista osoba...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ponukan diskusijom na ovom forumu skinuo film, odvrtio 8x brzinom zaustavio dva tri puta i zaključio da se radi o smeću kakvog odavno nisam vidio. Čak i na najjadnijim internetskim uradcima. Sramotno da je to uopće izašlo na neki festival ili u kina. Toliko o tome, daljnje pisanje samo može utjecati na još poneki downloading, što je "producent" vjerojatno i htio postići......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...