Jump to content

Mini statements


zdrawcke

Preporučeni Komentari

Nesto me kopka da najzad krenem putem 3-way zvucnjaka. Nabasah juce na ove i odmah mi se svidese:http://speakerdesignworks.com/MiniStatements.htmlono sto mi treba je:1) high Waf2) apsolutna neutralnost3) detaljnost do besvesti4) dubok i cvrst bass bez suba 5) kutija sa malim footprintom6) srednji bez kompromisa7) neosetljivost na blizinu ćoškova8) nesto za sobu od 40m29) pojacalo u AB oko 100w (vincent sv 236, rmi-fc100)kakvo je cenjeno misljenje foruma o istom?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

to mu dodje kao Triangle konstrukcije Hifish ima original kit :sarcastic_hand: kuteje sve u svemu - moze to i bolje sta da ti kazem - ja sam se totalno iskvario - nesto mi ispod 12" nista nije za pravljenje ........ al' nemoj da te pokoleba moje razmazenstvo .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima li u Bgd neki dobar i jeftin izvor induktora? Treba mi na primer, 9mH DCR<0R5. Sve ispod 10e mi je interesantno.

Na feritu sa žicom 1,2 mm još možda i može za tu cenu, mada je i to pitanje.A ako si mislio na vazduhu, to bi bila žica debljine oko 2,5 mm, kalem bi težio bar 2 kg i kooooštao bi. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na feritu sa žicom 1,2 mm još možda i može za tu cenu, mada je i to pitanje.

A ako si mislio na vazduhu, to bi bila žica debljine oko 2,5 mm, kalem bi težio bar 2 kg i kooooštao bi. :Viannen_loungelizard:

Ma da, na nekom jezgru. Ne palim se na air core za bas sekciju.Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zdrawcke svojevremeno kad sam uzimao za econowave jurio sam kaleme na sve strane...jako tesko za te novce ces uspeti ovde ista naci da nije levom nogom motano. Partsexpress sa svojom ponudom pa dak i mundorf mi je bio jeftiniji nego domace ponude tada.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steta, mislio sam da ce bar motanje zice da bidne jeftinije ovdi. Nema veze, nadjoh u intertechniku za 8 ojra.

Претресох све стране, за 8 Евра нема, осим ако ми нешто није промакло!Јел овај Интертехник :  http://www.intertechnik.de/index.html/JTI2bGFuZyUzRGVuJTI2c2lkJTNEOGQwMzNlYWFhZWE5ODNkYjEwY2QxYzNjOWEzZTkzOTklMjZiJTNE.html?PHPSESSID=8d033eaaaea983db10cd1c3c9a3e9399
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...