Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

Ja znam za najmanje dva slučaja gde je žena izbacila svog muža napolje zbog slušanja muzike (zajedno sa sve gomilom ploča ili je ploče bacila u kontejner) i najmanje jedan slučaj gde je žena uništila uređaje mužu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ja znam za najmanje dva slučaja gde je žena izbacila svog muža napolje zbog slušanja muzike (zajedno sa sve gomilom ploča ili je ploče bacila u kontejner) i najmanje jedan slučaj gde je žena uništila uređaje mužu...

E to su parve žene :tongue10::angry7::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je sledeća numera obavezno štivo za svakog samograditelja i iskrenog zaljubljenika u audio opremu,jer ona OTKLANJA sve nedostatke vašeg sistema,zapravo zaboravićete na njih ma koliko bili veliki.

Pa testirajte vaš sistem ovom numerom, primetićete njenu zvučnoVIZUELNU delotvornost - TEST.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Verzija 1 (1966) Digital remaster 1987Orff: O Fortuna from Carmina BuranaNew Philharmonia OrchestraRafael Frühbeck de BurgosEMI CDM 7 69060 2 Verzija 2 (1987)KPGT i Darinka Matic MarovicVerzija 3 (1998)Salzburger Orchester, Ernst HinreinerPazi sad. Bio dokon pa ih danas slusao uporedo i verzija iz 1966 je trista svetlosnih godina ispred druge dve. Ima li neko objasnjenje? :buehehe: Na cemu je to tada moglo da bude tako dobro snimljeno? :cheers: Cak je i moja zenetina, koja se za hi-fi interesuje kao i za lanjski sneg, pokazala izuzetno zanimanje kada je cula kolika je razlika.U globalu sam primetio da ton majstori uglavnom imaju veliku glavobolju kada snimaju hor i orkestar istovremeno i da to retko zvuci makar i pristojno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima li neko objasnjenje? :buehehe: Na cemu je to tada moglo da bude tako dobro snimljeno? :cheers:

Dobro pitanje! Ima ovdje nekoliko ljudi koji su dobro upučeni u "stare" načine snimanja. Također sam naišao ne nekoliko snimki iz 50-tih i 60-ih godina koje zvuče stvarno posebno dobro, a iznenadio me je CD na kojem svira W. Kempff. Snimci su iz '41., '42. i '32.!Remasterirano 2003. Mono snimak!CD je jeftin i pojavljuju se tu i tamo poneke distorzije, ali ukupno je zvuk neobično pun, ugodan i živ!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...