Jump to content

D class


Sync

Preporučeni Komentari

Eh tesko dve strane preleteti... :tongue10:

Ma preleteo sam, nije da nisam ... al' k'o što rekoh, nigde konačnih spiskova, cene i rokova, pre obaveštenja da su PCB naručene, ne videh Postavljena slika... nije da zakeram, naročito što nisam baš ni zainteresovan za ovaj GB, al' kad već pitaš ...Postavljena slika

Postavljena slika : e moj šinko, nekada u moje vreme, dok su se za pojačala koristile oni staklići što svekle, a zvučnici nisu bili manji od šifonjera, nije se 'vako radilo Postavljena slika

Samo vi omladino Postavljena slika ... biće još GB-ova, nije ovaj ni prvi, a nadam se, ni poslednji Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ovako Jedini razlog zasto se zurilo je da bih uvalio ove plocice uz prototipove firme za koju radim, jer fabrika sa kojom mi radimo ne daje cene ispod 1000 dm2Ova fabrika nama radi plocice do 8 slojeva i jako su pedantni sto ce te se uveriti kad stignu plocice .Mogu da uradim jos plocica ali nisam siguran kada mogu da budu gotove, jer uslov je da imam jos nesto da narucim u toj fabrici, sto za sada nije ni na vidiku , ili da uradim na drugom mestu ali bez garancije kvaliteta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nista, sam cu da ih napravim :scratch_head: Samo jos da ovladam tehnikom pravljenja dvostranih stampi.Ja sam inace napravio pre neki dan jednostranu stampu za PHD kuciste ( ispala super, ali sam je ocajno kalajisao ). Namotao sam kalemove( sto je najsmornije od svega ), ali nikako da pocnem sa sklapanjem.Gde ce te vi nabaviti kalemove ? Kupujete gotove, ili samo jezgra ? Da se i ja ubacim u tu kupovinu.

post-629-049020200 1282056066_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prati ovu temu Ovih dana cu otici do prodavnica da vidim za prigusnice .Javi cu ovde da li ma i koja je cene pa ako ima dovoljno zainteresovanih narucicu da se namotaju .Ne verujem da ima gotovih po specifikaciju koja je potrebna za nas

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neces naci kalemove u ovim nasim "poznatim" prodavnicama. Osim ako ti imas neke izvore ? Jezgra ce morati da se naruce iz inostranstva ( u pitanju je T80-2 ).

Kakvo motanje ? Neka svako sam sebi namota :moil: Eto ja sam pre neki dan namotao 4 komada za pola sata :hot:

Ne znam kakva je situacija kod ostalih ali ima ih OVDE medjutim, i njih moras sam da motas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eno coilcraft i wurth kalemova kakvih vam srce iste...odmata se malo do 7uH. A Micrometals tek... :wub: Ja kako sam krenuo da obecavam i 3kom plocica ce mi biti malo....tako da mtech ne vuci me za jezik. :DBeli....znas kaki sam hostapler i kakva mi narav...naravno da sam mutio. :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Beli....znas kaki sam hostapler i kakva mi narav...naravno da sam mutio. :Viannen_loungelizard:

znaš kako se kaže : s kim si, taki si . Postavljena slika

... ma što se jediš, kad sam lepo rek'o da nisam ni bio zainteresovan ? ... pa k'o da nisam znao da ste imali valjan razlog da sve malko u(z)brzate .... a inače, andrics je već sve to lepo objasnio ... eto, jel ti sad srce na mestu ? ... mutivodo hohštaplerska Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iz oznake Micrometals T94-2 koju si dao , vidimo da se radi o jezgru spoljašnjeg prečnika od 94 stota dela incha (23.9mm) i da je sačinjeno od gvozdenog praha(Iron Powder), mešavine 2 (Mix No 2 iliti Karbonil E, materijal za visoki Q).

No da se ne pravim više pametan, evo par linkova sa kojih možeš i sam nešto više pročitati o svemu ovome :

http://www.qsl.net/t...feromagneti.pdf

http://www.micrometa...arts_index.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...