Jump to content

Babelfish J za hifish-a


Preporučeni Komentari

Stvarno, Hifish, kako stoji Babel sa niskoimpedantnim potrošačima? Probao? Pretpostavljam da nema problema...(ja sam išao na 4 kanala samo zbog dedicated per frequency range setapa)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 398
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Stvarno, Hifish, kako stoji Babel sa niskoimpedantnim potrošačima? Probao? Pretpostavljam da nema problema...(ja sam išao na 4 kanala samo zbog dedicated per frequency range setapa)

Pa mojim zvucnicima je min. impedansa (ako sam te dobro razumeo) oko 3.6 Ohm-a (do 16 Ohm-a). Nisam primetio da se "muci" ili bilo kakve druge anomalije.Ovo pojacalo stvarno ima drive-a!P.S. Nadam se da nisi zamerio salu na racun F5! Sve u to izvanredna pojacala!:)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Zen, hvala Hifish! Još negde da nađem plot za Alefa peticu i F5... Za Krella sam negde zaturio ali ga imam (KSA-50)... @Hifish: ma nema ljutiš, nije ko da sam ja izmislio ili konstruisao F5... Ja sam ga samo sklopio tri puta a da ni jednom nisam ništa spržio :) Samo da sredim ovaj externi _USB_DAC_ (vidi se na slici pored laptopa) pa onda da ga ubacim u kolo sestara i ondak idemo na reanimaciju prvog F5 a onda konačno frankenštajniranje aleph5 klovna... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u najgorem slucaju :

Eh pre nekih nedelju dana uzeo da prekontrolisem struje...bias mi 0.74v (drugi kanal 0.72) preko 0.27Ohma :)Al posto i sa tom strujom hladnjak nije prelazio 55C ajd reko da bash ne bude da menjam irfp150 na prolece vec, smanjim ih na 0.65 :) Kaze Nelson da povecanje biasa resava probleme kod alepha.. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sale koliko sam ubedacio irfp150 ako sam ga terao evo skoro godinu dana na 2.7A? :)

sto - jel' mu vruce ?kolika je disipacija realno ?mozda oko 21Vx2A7 = 56,7W mislim da se nije mnogo nasekirao , pod uslovom da nije kuler na vise od 55C
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...