Jump to content

Babelfish J za hifish-a


Preporučeni Komentari

Pozdrav i dobro jutro ljudi!

Kao sto ste videli Babel je kod mene i sviri! :bomb:

Zen je odradio majstorski posao i cak ispostovao sve moje zelje i zeljice... :assshake:

Ja sam zadovoljan i prezadovoljan!:bomb:

Babel se polako razradjuje a ja se "usviravam"... Vise o tome... Jedared!

Tj. ili kad se Babel razradi ili ja UsvimrAm...

Uh! S'o se ova tastariturioma nesTo PROBrkala.... ;)

Odo', tamo mi u sobi neko sviri! :bomb:

Pozdrav svima i jos jedno veliko HVALA Zenu sto mi je omogucio da ponovo uzivam u muzici nakon visegodisnjeg "posta"...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 398
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pozdrav i dobro jutro ljudi! Kao sto ste videli Babel je kod mene i sviri! :assshake:Uh! S'o se ova tastariturioma nesTo PROBrkala.... :bomb:

Sad možeš da pretpostaviš kako sam se ja osećao kada sam posle dužeg niza godina ponovo seo da lemuckam i spojio želje i parice sa dosta strpljenja i napabirčio F5-ice i roletne i ostatak... Pa kad je prosviralo... :bomb: Nirvana...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

?

Evo da odgovorim sa zakasnjenjem:

Nova zvezda: Babelfish J by (Mighty) ZM

Audiomeca Kreatura by Pierre Lurne

Teac P700, D700

Aleph P1.7 Clone

Triangle Iconor

i jos poneke "trice i kucine"...

:assshake:

Pozdrav!

P.S.

Inace zvuk je sve bolji i bolji - "usviravamo" se!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Тад када си писао Бабел није био Усвиран.Питај Бога како то сад звучи :assshake:.стоН_Колд

Moram da citiram jednog ciku sa drugog foruma:

E, Babelfish J je već nešto drugo on je Singl End, i iskreno uopšte proizvodi Nelsona Pasa za mene su što bi vi omladina rekli "Vrh"!!!!Pozdrav zeoN_Rider

Kako zvuci ?VRHHHHHH !:bomb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ah ... thx The ways of the ZM are often dark, but always pleasant. :assshake: I thought Visaton is Poorman highend ... THats why I own a pair of Concorde ...Anyway ...You must be very happy with your beautifull amp ...I enjoy the pics very much Cheers:bomb: :bomb: Manu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ah ... thx The ways of the ZM are often dark, but always pleasant. :assshake: I thought Visaton is Poorman highend ... THats why I own a pair of Concorde ...Anyway ...You must be very happy with your beautifull amp ...I enjoy the pics very much Cheers:bomb: :bomb: Manu

That was a rough translation. One might never know what's on Zen's mind...:bomb:Indeed i do! I must say i can't even remember when was the last time i was so Happy 'bout a "newcomer" into my listening room!But thanks to the Mighty Zen Mod i'm enjoying listening to music in my System again!Cheers!;) ;) ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I am trying, but somehow i just cant understand what is so mighty about Zen Mod ? Is it in his glasses, is it in his car or in the way he smokes his cigarets...ways of Zen will always be misterious :assshake:

Be patient young Apprentice...In time You will learn... about Might and Magic too! :bomb::bomb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...