Jump to content

Babelfish J za hifish-a


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 398
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:crying: Jedno newb pitanje...jel dovoljan taj kontakt izmedju povrsina 2 hladnjaka da bi izlazni fetovi bili termicki spregnuti ? :frusty:Pitam zbog toga sto bih ja stavljavo svaki fet na jedan ladnjak, a imam nekih ideja za egzibicije sa kutijom u tom slucaju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:crying: Jedno newb pitanje...jel dovoljan taj kontakt izmedju povrsina 2 hladnjaka da bi izlazni fetovi bili termicki spregnuti ? :frusty:

a koliko dugo ti imas Babel , pa si jos newb ..... ?ovako - kad ti pravis amp - moras termicki da spregnes ;kad ja pravim amp - ja ne moram .........:punish:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bem te brza Дедa

Не, него си ти спор.Знам, знам боле те леђа :crying:.Богами ово је лепо, педантно, нема шта :frusty:.Ал што бре упропастисте онако лепу предњу плочу.Сад је као шпорет Смедеревац.Предпостављам да је додатна плоча ишла само у једном смеру.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hifish ce reci , al' mogu i ja - ulazni vodovi srebro ~1mm , zvucnicki vodovi neki Kimber , pa raspleten i usukan ;svi energetski vodovi zvucnicki (Visaton?) finolicnasti .... valjda 4 kvadrata220V vodovi - nepatvoreni Borski licnastiplatne za Mosfete - standard - DinarRCA i XLR neki fancy , kao i zvucnjacki ..... za to Hifish mora da priskoci ....samo par izmena na origigi HiFi200 kutiji - povecan klirens izmedju dna i montazne ploce , izmudrovano montiranje origigi plasticnih nogica da bi se mogli montirati konus nogari :crying:trafoi montirani u sendvic od 1cm debele sundjeraste gume , da se predupredi zvrjplava ledovka radi na 2V6 i 2,5mA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

........Ал што бре упропастисте онако лепу предњу плочу......

znam da zekis ...... al' legle bi mu masivne ruckice ta trane ..... :crying:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znam da zekis ...... al' legle bi mu masivne ruckice ta trane .....   :crying:

Не,овај пут сам веома озбиљан.Ручке би само наружиле изглед, јер већ је та цела плоча испупчена.Скини те плочу и пошаљите Леу, нека укопа само простор за Лого.Е онда можда размишљати о ручкама.Мада мислим да је без лепши! :frusty:.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не,овај пут сам веома озбиљан.Ручке би само наружиле изглед, јер већ је та цела плоча испупчена.Скини те плочу и пошаљите Леу, нека укопа само простор за Лого.Е онда можда размишљати о ручкама.Мада мислим да је без лепши! :crying:.стоН_Колд

ploca jeste od Lea , po ideji Hifish-anema nazad - iscereceno je 5 rupa na prednjoj ploci
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da vas 'bem ;

sve mi se cini da ce se ponoviti ista prica kao sa ChamAudio ......... tri strane kako bi to neko drugacije uradio .

ja bih drugacije uradio , Hifish je uradio tako kako jeste i mirna Backa .

neko treci bi uradio na treci nacin .......

hehe ja svog Babelfisha nisam ni uradio ...... :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidi Magurin thread ;prepoznaces ko je crtao semu

Ма гледао сам али ми није јасно шта на крају треба да буде.Ал. хладњаци као моји, глодани па силни заврњеви, па бакарни делови.Ма све је то ОК, ал га Магура претера!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...