Jump to content

Recommended Posts

ima li dugme da pregledam postove od poslednjeg pojavljevanja?edit: na ovakvom nekom sam i ja pravio voltin luk pre 15-estak godina

u vrhu strane - desno - dugme "novi postovi"od sad te zovem Ugljesa :P

u vrhu strane - desno - dugme "novi postovi"od sad te zovem Uglješa :P

E admine, a jel moze to isto da se doda na dnu strane??? Bilo bi jako korisno da se tutne i na dno ne bi li po procitanim postovima mogli da se vrnemo na neprocitane postove!

E admine, a jel moze to isto da se doda na dnu strane??? Bilo bi jako korisno da se tutne i na dno ne bi li po procitanim postovima mogli da se vrnemo na neprocitane postove!

ce pitam WebMaster on je ovde Tehnicar , ja samo smetam ...... :P

Vec ima : " Danasnje aktivne teme " ili " Today's active topics"a kad se otvori ta strana u dnu njenom - ima Nadji aktivne te za: pa se stavi za danas, ove nedelje itd...

Vec ima : " Današnje aktivne teme " ili " Today's active topics"a kad se otvori ta strana u dnu njenom - ima Nadji aktivne te za: pa se stavi za danas, ove nedelje itd...

Il sam corav il nepismen!!! Treceg nema! Ja to ne mogu da nadjem!Doduse mozda se nismo razumeli, ali kao sto ima na vrhu teme novi postovi tako bi prijao i jedan button dole da se moze po procitanim postovima skociti na neprocitane! Ja sad stalno skrolujem da bih dosao na taj buton.

Il sam corav il nepismen!!! Treceg nema! Ja to ne mogu da nadjem!Doduse mozda se nismo razumeli, ali kao sto ima na vrhu teme novi postovi tako bi prijao i jedan button dole da se moze po procitanim postovima skociti na neprocitane! Ja sad stalno skrolujem da bih dosao na taj buton.

Nema na unutrasnjim stranama u topicima - ima na pocetnoj strani samo - u dnu...Smislicemo nesto. :P

Ima li sanse da "View New Posts" ima neki smislen URL? Da pojasnim: Kada se klikne na "View New Posts" baca me na neki kilometarski izgenerisani URL pa ne postoji mogucnost da kod sebe u Bookmarks-ima stavim link za forum koji ce me direktno odvesti na nove postove, vec moram na root pa onda dalje da klikcem. Tako sam navikao, a i na svim ostalim forumima je tako odradjeno, pa zato pitam. :P Drugo, ima li sanse da se "Mark forums as read" link stavi i na vrhu stranice, a ne samo na dnu?Later.

Ima li sanse da "View New Posts" ima neki smislen URL? Da pojasnim: Kada se klikne na "View New Posts" baca me na neki kilometarski izgenerisani URL pa ne postoji mogucnost da kod sebe u Bookmarks-ima stavim link za forum koji ce me direktno odvesti na nove postove, vec moram na root pa onda dalje da klikcem. Tako sam navikao, a i na svim ostalim forumima je tako odradjeno, pa zato pitam. :P Drugo, ima li sanse da se "Mark forums as read" link stavi i na vrhu stranice, a ne samo na dnu?Later.

Koliko znam direktni link je : http://www.diyaudio.rs/index.php?act=Search&CODE=getnewSmislicemo nesto i za "Mark forums as read" na vrhu - ali Later nije sad primarno...

Pozdrav svima pristiglima , koje nisam pozdravio :P ete - stig'o nam i Dr . Lazar , za slucaj da me srcka strefi od offtopicharenja ......... hehehehe

Zdravo svima.

I sta je sad sa onim i "onim" forumom? Jel nastavlja ili sad svi da predjemo ovde? I onaj GB za CS8416 jel ostaje tamo ili ce da se teleportuje?

Primedba: Sta znaci ovo Od: Nis?

Valjda Iz: Nis ?

Pozdrav svima,Evo i mene iz juznih krajeva, vise kao posmatrač nego sto mogu biti aktivan učesnik foruma.Svakako ponesto ću i naučiti, sigurno vas udaviti sa ponekim pitanjem banalnim za ovaj forum ali sam siguran sa da ću imati dobre savjete. I to je dosta zar ne?Jo

Admine o AdmineAtenuiraj molim te vas tuzibabu kod statistiku/pregled sto se zove 'Prikazi detalje od..' Gora je od LK sa čipom i Billy-ja zajedno!Gos' ne mo

post-9-1241126065_thumb.png

Zdravo svima.

I sta je sad sa onim i "onim" forumom? Jel nastavlja ili sad svi da predjemo ovde? I onaj GB za CS8416 jel ostaje tamo ili ce da se teleportuje?

Neće biva. Valjda Od kude Ni

cao svima ....... novodoslima ;izvinjavam ako sam koga zaboravio majlati ........sto se tice Mikorista - prosetaj forumom i imaces sve odgovore :P

Zdravo svima.

ce da promenimo upravo guslam po ovom losem prevodu !

:P