Jump to content

Recommended Posts

Evo i ja da vam se pridružim.Pratim ovaj forum dugo, već 10 minuta, nadam se da ćemo se lepo družiti. :P Hoće li neko da prebacivati teme, koje vrede da budu prebačene :P

Evo i ja da vam se pridruzim.Pratim ovaj forum dugo, već 10 minuta, nadam se da ćemo se lepo druziti. ;) Hoće li neko da prebacivati teme, koje vrede da budu prebačene ;)

izrazite interesovanje za odredjene teme , pa cemo videti sa Webhamsterima oba foruma sta je lakse - da oni transferisu ...... ili da vi repostujete :P ja sigurno necu onu temu "ZM - sta radim ovijeh dana " ...... totalno ste izofftopicili :P

izrazite interesovanje za odredjene teme , pa cemo videti sa Webhamsterima oba foruma sta je lakse - da oni transferisu ...... ili da vi repostujete :P ja sigurno necu onu temu "ZM - sta radim ovijeh dana " ...... totalno ste izofftopicili :P

Ovo postaje besmisleno... Počeo onamo, pa nastavio "ovamo" sto se opet pretvara u "onamo"... Misliiiim.... Ako sada spomenem F5, svi će reći, "daj oladi vise..."

Pozdrav svimaOd jutros gledam kako se društvo okuplja, al tek sad nadjoh vremena za pozdrave.Vodite računa o preporuci ministra zdravlja, zbog svinjskog gripa,nema poljubaca ili da se neko pipa.Najbolje je preko foruma, nema virusa. :P

Ovo postaje besmisleno... Počeo onamo, pa nastavio "ovamo" sto se opet pretvara u "onamo"... Misliiiim.... Ako sada spomenem F5, svi će reći, "daj oladi vise..."

ti i F5 se podrazumevate , pa ma sta to god znacilo kad zavrsis jedan - ene ti Galerija inace jedino si se ti interesovao za Tutorijale .... pa popunjavaj i to ........ :P

izrazite interesovanje za odredjene teme , pa cemo videti sa Webhamsterima oba foruma sta je lakse - da oni transferisu

Tema otvorena, pa kako bude. :P

Jel' moze korisnicka sesija da bude duza (dok se sam ne odjavim) ili bar auto-login da se ne ukucavam svaki cas - imam nekoliko racunara stalno ukljucenih i stalno otvorenih 10-ak instanci browser-a....

Zdravo drustvo !Bravo Mikorist, samo pojasni molim te, da li je 500KB limit za pojedinacni attachment ili (kako se moze zakljuciti iz korisnickog panela) to predstavlja ukupan dozvoljeni volumen korisnikovih attachmenta (totalno ili u nekom vremenskom periodu) ?Inace, jako mi se svidja mogucnost da na stranici vidim vise od 10 postova - sada je gornji limit 40, jel moze 100 ?

500KB je limit za attachmente totalno.Trebalo bi da koristimo ImageShack, Photobucket za fotke sheme i drugo...Moze limit da se povecava to nije problem no videcemo :P

Evo i mene...Nadam se da nije i ovo probna verzija,tek sam poceo da pisem kad ono nema ko da cita :P pozdrav

Ovo je full Live verzija - nema menjanja mozemo samo -upgradovati na bolju verziju i brzu stim sto ostajusvi postovi na svom mestu. :P