Jump to content

Recommended Posts

Postavljen limit za attachmente od 4.88mb.Sada je gornji limit da se vidi 60 postova po stranici... :P

Ne bi' da zvocam al' meni jos uvek stoji 40 kao maksimum u Board Display Settings. I molim te produzi korisnicku sesiju - svaki cas moram da se logujem ponovo :P

........... I molim te produzi korisnicku sesiju - svaki cas moram da se logujem ponovo :P

imas li opciju "zapamti me " desno od polja za user/pass pri logovanju ?

Imam i chekirao, ali me opet izloguje, jedino sto ne moram da ukucavam kredencijale ponovo.Evo, vec cetiri puta zaredom me izlogovao na manje od 10 minuta - ako je fora odlicna je, jako se zabavljam :P

Imam i chekirao, ali me opet izloguje, jedino sto ne moram da ukucavam kredencijale ponovo.Evo, vec cetiri puta zaredom me izlogovao na manje od 10 minuta - ako je fora odlicna je, jako se zabavljam :P

mislim da Webhamster radi na tome .....

mislim da Webhamster radi na tome .....

Nisu bili ukljuceni-odnosno definisani Cookies za Board,pa nije imalo sta da drzi korisnicke sesije :P Aj sad testirajte pa javite....70 kao maksimum u Board Display Settings - proverite ponovo :P;)

Nisu bili ukljuceni-odnosno definisani Cookies za Board,pa nije imalo sta da drzi korisnicke sesije :P Aj sad testirajte pa javite....70 kao maksimum u Board Display Settings - proverite ponovo :P;)

Svaka cas'! Jesi ga opravio - alal vera ! Prvi srpski forum u kome se attachment otvara u novom tab-u/prozoru - da moze istovremeno da se vidi i post i attachment ;)

Ljudi ponovo radi Bioskop!!!!.....Od sad imamo Insert: YouTubePa da mozemo i snimke da gledamo :P

pu !'bem ti omladinu !!ovo je Bioskop: :P

post-2-1241019526_thumb.jpg

ММММММММММ, Искра!стоНКолд

jednom cu da napravim tisucu fotki , i napravim thread il' jos bolje - cu da preselim negde moj vrazji neobee site i da napravim postenu stranu i o amplifikaciji i projektorima :P

pu !'bem ti omladinu !!ovo je Bioskop: :P

Jes' majku mu, to je bio bioskop a ne sad - k'o da sedim u autobusu i gledam film na sofersajbni, jos otsrafe neki D-class/Bose - 'ocu da izumrem od galame, zaboli me glava posle 20 minuta, jos nisam uspeo da izdrzim ceo film u ovim raznim cineplexima