Jump to content

Recommended Posts

Cao drustvo!......Pozxdravs,hifish ;)

i kao sto je red ....... : "student nije zapalio zito ! " :P Ili " svi smo mi Tito !" :P

Hvala na dobrodoslici!P.S. Clanu br 13 nudim zamenu za moj br. 17 (tante za kukuriku, dzoranje). Dakle, bez ikakve nadoknade sam spreman da korisnika sa tim maleroznim brojem oslobodim istog. Jerbo mLogo volem br. 13 pa bih rado ja bio "srecni" nosilac! :P

Zdravo drustvo !Bravo Mikorist, samo pojasni molim te, da li je 500KB limit za pojedinacni attachment ili (kako se moze zakljuciti iz korisnickog panela) to predstavlja ukupan dozvoljeni volumen korisnikovih attachmenta (totalno ili u nekom vremenskom periodu) ?Inace, jako mi se svidja mogucnost da na stranici vidim vise od 10 postova - sada je gornji limit 40, jel moze 100 ?

Ne mi se sviđa dve stvari. Reč početnik mi nikako ne leži. Još manje da me prati 500 postova. Preferiram da bude kao na diyaudio, member pa do klinca. To ko je vip ili nije, uopšte nije bitno i anubis posto vip... A baš sav za veri important persona non grata u samogradnji. Druga stvar, ne mi se sviđa što sam ispao tuđin bez igde ikoga...

post-13-1240946987_thumb.png

e necu ti popustiti i necu te dodati u listu prijatelja .i necu popustiti da nema ranka - ovakvo rangiranje bas i pokazuje besmisao istogos da budes moderator , pa smaraj kog 'oces i menjaj pravila ;);):P

Ma neću nista, oću da spavam... :P

......edit: E sad videh da ima tamo GB tema!!! Pardon na brze prste.

ajd iskopiraj zapocetu sa Audiobits .