Jump to content

Recommended Posts

Kakve su vam ovo ''piškiću-kakiću'' igrarije sa ''dragstorom'' i ''kafanicom'' ? Msm, ako nećete više takve teme na forumu, obrišite onda lepo i kafanicu i gotova stvar, a ne ovako ...

2 hours ago, Beli said:

Kakve su vam ovo ''piškiću-kakiću'' igrarije sa ''dragstorom'' i ''kafanicom'' ? Msm, ako nećete više takve teme na forumu, obrišite onda lepo i kafanicu i gotova stvar, a ne ovako ...

I to je pokušano ranije..... ne vredi. Evo sad imaš Post Express  temu koja je kafana 2 - jer je kafana bila zatvorena.

Možeš sve da pozatvaraš teme. Ljudi će u drugim temama da se olakšavaju. Kroz sve teme. (ko će to da moderira jbt?)

Tako da je najbolje imati jednu generalnu WC temu nego mnogo manjih klozeta. Ili kenjanje po hodnicima.  :smesna:

1 hour ago, Mikorist said:

I to je pokušano ranije..... ne vredi. Evo sad imaš Post Express  temu koja je kafana 2 - jer je kafana bila zatvorena.

Možeš sve da pozatvaraš teme. Ljudi će u drugim temama da se olakšavaju. Kroz sve teme. (ko će to da moderira jbt?)

Tako da je najbolje imati jednu generalnu WC temu nego mnogo manjih klozeta. Ili kenjanje po hodnicima.  :smesna:

Upravo sam  na to  i  mislio ... jer ovako se g.  prelivaju po svim temama.

A da se malo zabrani politika, mislim da je hifa jedno od retkih zona gde politika nije sustinski umesala kaljave prste?

Mislim diy, pa jos audio, pa je trebalo da bude ocito da nismo ovde da plasiramo politicke stavove, baska sto ih neki objektivno i nemaju...ali i zabrana je neka metoda...

20 minutes ago, vladd said:

A da se malo zabrani politika, mislim da je hifa jedno od retkih zona gde politika nije sustinski umesala kaljave prste?

Mislim diy, pa jos audio, pa je trebalo da bude ocito da nismo ovde da plasiramo politicke stavove, baska sto ih neki objektivno i nemaju...ali i zabrana je neka metoda...

Mislim da če @Zen Mod skroz da zabrani politiku.

Kraj....sve što liči na politiku ići će na report i direkt u otpad.

Jedino sto je sigurno kod politike je da svi imaju razlicita misljenja a karakteristike ljudskog bica ne dozvoljavaju prihvatanje drugog misljenja .... jos specijalno kad su prsti sakriveni iza tastature ... tako da se u potpunosti slazem da ovo nje forum za to. Ima dovoljno livada/stala za tu vrstu igre.

1 hour ago, Mikorist said:

Mislim da če @Zen Mod skroz da zabrani politiku.

Kraj....sve što liči na politiku ići će na report i direkt u otpad.

Odavno je to trebalo uraditi, al' bolje ikad nego nikad.

I ne samo politiku, već i svako ''bavljenje'' sagovornicima umesto argumentovane razmene mišljenja u vezi teme.

I sama moderacija snosi  dobar deo ''zasluga''  za ovakvo stanje ... kao npr ono nedavno dodeljivanje  članu foruma ''titule''  TRUT, a  koje je  propraćeno neskrivenim oduševljenjem pojedinaca, sigurno ne doprinosi dobroj atmosferi na forumu.

Beli , ti sam sebi mozes da napises Kalimero kao "titulu"

ja necu , Mika nece ..... dakle ostajes samo ti

kao sto Vladd-u niko nije dirao isto , nego on sam

promislite sta ste dobili od Moderacije , a ne sta vam je ista , jadnima , uzela ili natovarila

4 minutes ago, Zen Mod said:

promislite sta ste dobili od Moderacije , a ne sta vam je ista , jadnima , uzela ili natovarila

Bilo ko ko ima više od 400 postova.

Screen Shot 2019-03-29 at 7.22.02 PM.png

1 minute ago, Zen Mod said:

Neka hvala. :)

A ako je vladd sam sebi to nadenuo, onda je neko debelo ''smastio''  u vezi toga i napisao da se to ne može menjati ... ja nisam proveravao.

2 minutes ago, Mikorist said:

Bilo ko ko ima više od 400 postova.

Screen Shot 2019-03-29 at 7.22.02 PM.png

Izvinjavam se ... k'o što rekoh nisam proveravao, jer nisam ni sanjao da će neko na takav način obmanjivati forumaše.