Jump to content

Recommended Posts

​Forum i njegovo vodstvo nema utjecaj na to osim ako se baš netko ne "zalijepi" na dobru priliku za oglašavanje, pa kontaktira administraciju i ponudi ugovor - to je, morate priznati, ipak science fiction u našem slučaju.
Reklame koje se pojavljuju su rezultat vaših pretraživanja na netu. Svaka pretraga ostavlja tragove koje skupljaju razne agencije i na osnovu njih se stvara profil potrošača.
Tako će pasioniranom ribiču iskakati reklame za role i štapove, a auto entuzijast će dobijati reklame za novi Peugeot....ili Nissan ;)
I jedni i drugi mogu ukloniti reklame sa dodatkom "Adblock plus" na Chromeu.
Ja ih primjerice ni ne vidim.

​Forum i njegovo vodstvo nema utjecaj na to osim ako se baš netko ne "zalijepi" na dobru priliku za oglašavanje, pa kontaktira administraciju i ponudi ugovor - to je, morate priznati, ipak science fiction u našem slučaju.

Reklame koje se pojavljuju su rezultat vaših pretraživanja na netu. Svaka pretraga ostavlja tragove koje skupljaju razne agencije i na osnovu njih se stvara profil potrošača.

Tako će pasioniranom ribiču iskakati reklame za role i štapove, a auto entuzijast će dobijati reklame za novi Peugeot....ili Nissan ;)

I jedni i drugi mogu ukloniti reklame sa dodatkom "Adblock plus" na Chromeu.

Ja ih primjerice ni ne vidim.

Jasno mi je to, nego nema smisla od strane googlea reklamirati diyaudio.rs na diyaudio.rs pa taj klik naplatiti vlasniku diyaudio.rs 

To se zove marketinski perpetuum mobile :D

Pogledati sliku koju sam prilozio malo detaljnije...

Ahaaaaa!!!!

Nisam ni kliknuo na slike da ih vidim. Mea culpa...mea maxima culpa!

Pa sad mi ne preostaje nista drugo nego da posegnem za univerzalnim odgovorom: "Ne znam ja nista....pitaj Miku!" :D :D