Jump to content

Recommended Posts

OGLASI ?

sta misli cenjeno clanstvo ?

treba li nam sva papazjanija oko odobravanja , uslovljavanja brojem postova i sl.

sto se mene tice - prodajte i motokultivator ovde , bitno da ste clan i da ne linkujete oglas na motokultivatorski forum :P

OGLASI ?

sta misli cenjeno clanstvo ?

treba li nam sva papazjanija oko odobravanja , uslovljavanja brojem postova i sl.

sto se mene tice - prodajte i motokultivator ovde , bitno da ste clan i da ne linkujete oglas na motokultivatorski forum :P

Ja ne bih uslovljavao nista - nismo mi onaj forum :P

;)

:P ... evo nekih mojih misli velikih ljudi na zadatu temu :

- Ne bi bilo loše kad bi se našlo mesta za jedan forumčić koji će da pokriva malo šire teme iz elektronike, koje svakako spadaju u diy, a ne moraju biti striktno vezane za audio ... kao npr. :

- mikrokontroleri

- napajanja, tj izvori stabilisanog napona

- uređaji za simulaciju , merenje i testiranje

- skretnice(mislim pre svega na aktivne) i efekti

- razni pomoćni uređaji : zaštita pojačala, zvučnika,mute, filteri, gen. signala i sl.

- Mogao bi se ubaciti među pojačala i odeljak za "chip amp"

- A vremenom bi se forum "zvučnici " mogao poširiti i sa npr. :

- FR

- panel (dipol)

- subwoofers

Eto ja toliko ... za sada

:P

Условљавања су по мом мишљењу била због којекаквих препродаваца.Овде смо сви препродавци и купци, тако да мислим да то не важи!Ево Ја на пример продајем викендицу, на Дунаву.Цена по договору!стоН_Колд

Условљавања су по мом мишљењу била због којекаквих препродаваца.Овде смо сви препродавци и купци, тако да мислим да то не важи!Ево Ја на пример продајем викендицу, на Дунаву.Цена по договору!стоН_Колд

Mislim da ti lepse stoji slika Sumahera al nema veze :P

;)

:P ... evo nekih mojih misli velikih ljudi na zadatu temu :

- Ne bi bilo lose kad bi se naslo mesta za jedan forumčić koji će da pokriva malo sire teme iz elektronike, koje svakako spadaju u diy, a ne moraju biti striktno vezane za audio ... kao npr. :

- mikrokontroleri

- napajanja, tj izvori stabilisanog napona

- uređaji za simulaciju , merenje i testiranje

- skretnice(mislim pre svega na aktivne) i efekti

- razni pomoćni uređaji : zastita pojačala, zvučnika,mute, filteri, gen. signala i sl.

- Mogao bi se ubaciti među pojačala i odeljak za "chip amp"

- A vremenom bi se forum "zvučnici " mogao posiriti i sa npr. :

- FR

- panel (dipol)

- subwoofers

Eto ja toliko ... za sada

:P

postovanje sedoj glavi ;)

mislim da je najbolje da ne delimo to vise ( sve se svodi ili na solid state ili na zvucnike ) ....... poenta je u tome da smo mi vec dovoljno specijalizovan forum ..... te ne smatram da cemo imati preterano puno clanova ;

diyaudio.com ima milijardu aktivnih clanova , otud i mnostvo tema ..... kod nas to ipak nece biti u tom obimu ( jos kad uzmes u obzir ko sigurno nece doci ovde da nam se pridruzi hehe) ....

videcemo vremenom ... sve po dogovoru , ovo ipak treba da bude nasa kafana ;)

Cao drustvo!Upravo videh za ovaj novi forum na diyaudio forumu i odmah resih da se uclanim a kao sto je red i da se ovde predstavim/javim. Ja sam broj 17! :P Koristim ovu priliku da Vas sve srdacno pozdravim kao i da pozelim pokretacu (pokretacima?) i ucesnicima ovog foruma jos mnogo,mnogoooo uspesnog DIY-isanja!Pozxdravs,hifish :P