Jump to content

Recommended Posts

:P Sve deluje Ok.Izuzetno mi se dopada sto postoji i deo za komercijalne prezentacije. Spisak Tema je po meni, veoma dobar.Ja bih mozda ubacio Temu - "Gde nabaviti" ili sl. gde bi smo unosili adrese/kontakt za delove tipa: transformatori,el. komponente, itd.Srecno.

Ма све је ОК, само ми није јасно шта ће бити са оним форумом?Боја форума ми се не свиђа али ваљда ћу се навићи. стоН_Колд

Ма све је ОК, само ми није јасно шта ће бити са оним форумом?Боја форума ми се не свиђа али ваљда ћу се навићи. стоН_Колд

Za boje cemo lako, bar ima 1000 tema za IPB - raznih boja i oblika.U dnu stranice sa leve strane za sada imamo dve ponudjene teme,ako neko ima predlog da stavimo neku drugu bolju i lepsu neka baci linkpa da je instaliramo... :P

Predlozite ovde imena clanova - ako moze da bude diyAudiofilski :prema broju postova a za1 10 2550 100 150200 250300 400500 8001000 20003000500010000 Najbolja varijanta ide direktno :P

.....Ja bih mozda ubacio Temu - "Gde nabaviti" ili sl. gde bi smo unosili adrese/kontakt za delove tipa: transformatori,el. komponente, itd.Srecno.

OKbice ubaceno kao podforum u "Elektronski delovi i drugo "

Predlozite ovde imena clanova - ako moze da bude diyAudiofilski :prema broju postova a za1 10 .........10000 Najbolja varijanta ide direktno :P

do 500 "Početnik"od 500 do 1500 "Radisa"od 1500 nadalje "Meni forum KUĆA!" ili "Master Blaster" ili "DiyA" :P

OGLASI ?

sta misli cenjeno clanstvo ?

treba li nam sva papazjanija oko odobravanja , uslovljavanja brojem postova i sl.

sto se mene tice - prodajte i motokultivator ovde , bitno da ste clan i da ne linkujete oglas na motokultivatorski forum :P

OGLASI ?

sta misli cenjeno clanstvo ?

treba li nam sva papazjanija oko odobravanja , uslovljavanja brojem postova i sl.

sto se mene tice - prodajte i motokultivator ovde , bitno da ste clan i da ne linkujete oglas na motokultivatorski forum :P

Ja ne bih uslovljavao nista - nismo mi onaj forum :P

;)

:P ... evo nekih mojih misli velikih ljudi na zadatu temu :

- Ne bi bilo loše kad bi se našlo mesta za jedan forumčić koji će da pokriva malo šire teme iz elektronike, koje svakako spadaju u diy, a ne moraju biti striktno vezane za audio ... kao npr. :

- mikrokontroleri

- napajanja, tj izvori stabilisanog napona

- uređaji za simulaciju , merenje i testiranje

- skretnice(mislim pre svega na aktivne) i efekti

- razni pomoćni uređaji : zaštita pojačala, zvučnika,mute, filteri, gen. signala i sl.

- Mogao bi se ubaciti među pojačala i odeljak za "chip amp"

- A vremenom bi se forum "zvučnici " mogao poširiti i sa npr. :

- FR

- panel (dipol)

- subwoofers

Eto ja toliko ... za sada

:P

Условљавања су по мом мишљењу била због којекаквих препродаваца.Овде смо сви препродавци и купци, тако да мислим да то не важи!Ево Ја на пример продајем викендицу, на Дунаву.Цена по договору!стоН_Колд