Jump to content

Ultimate Studio Home Theatre - Total Professional Concept


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 190
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

OK, da se razumemo. Nisam nikad gledao film ni slušao muziku u POTPUNO gluvoj sobi. Ma nema ni potrebe ići na totalno gluvu varijantu. Ali kad je soba pristojno obrađena, a sistem koji tamo svira takođe pristojan, osećaj je mnogo dobar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bik rekao da ne moze, pogotovu i zaradi toga sto se boje ne slazu. Ama bas nikako.Da posaljes ti to u moje rezidencije na doradjivanje, da reknem, oplemenjivanje sirovine.Pa ce nesto mozda i da ispadne od toga. Ete, tako' mislim. :rofl: :rofl:

Nisam ja kriv majke mi :rofl:Moj drug Mica je birao boje, jer je to zvucnik koji svira kod njega a ujedno je i prvi "zavrsen" par.Ovih dana ce i moj par gotov a to ce biti malo drugacije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

donekle srodna tematika :http://www.diyaudio.rs/topic/1915-psm-wg-candidates/page__view__getnewpost__fromsearch__1andrics - cujem da si gostovao skora sa svojim tweakovanim DCX-om , te da jedan Marchand stoga ide na prodaju ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ja kriv majke mi :rofl:Moj drug Mica je birao boje, jer je to zvucnik koji svira kod njega a ujedno je i prvi "zavrsen" par.Ovih dana ce i moj par gotov a to ce biti malo drugacije.

Hebiga, neuspeo pokusaj da tebete ili Micu nateram da se odreknete baksanalija a sve u moju koris' :rofl: He, kaze meni drugar, "bio sam u ulici toj i toj, slusao neke visoke ribone plus sub, auuu kako to dobro svira!" Meni odma' proradi kliker koji bi to 'zvucnicici od metar osamdeset' mogli biti, al' ne rece tvoje ime, bejah (na trenutak) zaveden. Ajd' otvori temu pa davaj jos neku slicku, bar vizuelno da uzivamo, pleaese. :rofl::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

donekle srodna tematika :http://www.diyaudio.rs/topic/1915-psm-wg-candidates/page__view__getnewpost__fromsearch__1andrics - cujem da si gostovao skora sa svojim tweakovanim DCX-om , te da jedan Marchand stoga ide na prodaju ?

Pazi kad nije jos zavrsen DCX samo su stavljeni Pikatroni na izlaz i potovi od 200 din za volume.U medjuvremenu odradjen i SRC i low noise +5v regulator( napajnje za analgni deo dac-a).Uskoro slike :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 5 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...