Jump to content
BANAT

PSYTrance , HoUsE, TEChNO, eLeCtRo, AmBienT :)

Recommended Posts

Parce moderne umetnosti:Talamaska, odlican album Zodiak

http://www.youtube.com/watch?v=e6cxoEOsqUU&feature=related

Posebno dobro odradjeno:Cancer
Na 3,54 kreće prženje. Talamasca AKA my name is PSYtrance :ok: Cele noći gimnastika kad je predstavljao Zodiac.. Mislim da je bilo na Kolosu :happy64:Inače moja omiljena stvar sa albuma je upravo ova :L3000:

Banat - kad ce slike i opis tog "hand made motorcycle " ?ozbiljno - ako ne odradis - sledi kazna :Viannen_loungelizard:

Zen-e nemoj me plasis,ja sam stariji cika :D To sto sam za sada sklopio na `dva tocka`i nije `nesto`,klincu Cross varijantu na bazi dokazane DDR MZ ETZ 250 masine(slika sledi ovde cim se razdani),sledeci projekat je mesavina DKW `stela`(rama)iz 1950,(ovaj stel(ram)ima meni posebno dragu pricu jer je to slucajno nadjen ostatak `motorbecikla` mog pokojnog prijatelja dragog i nezaboravnog cika Djure Horexa), sa opet MZ ETZ 250 masinom,odradjen je 90%,slika sledi cim ga zavrsim(uskoro) ,ovajDKW/MZ `bobber bike`ili niskoleteci`Banatski prasinar`, bice licno moj,pa onda sledi na zimu customiziranje extra brzog Suzukija GSXR750j,o freestyle `bobberu` sa Citroen 2CV(600cc)boxer masinom necu ni da pricam,glupo je,kad i ako stigne na red pricacu(slikacu).Puno dobrih ideja ali sve manje vremena i sve manje novaca(shit Man).Veliki Poz :hi:

shit man zato otvaravavaj temu i turajel' nam kafana ili nije ......:hi:edit :jos nisi naucio sta je ovde kazna ........:buehehe:

shit man

zato otvaravavaj temu i turaj

el' nam kafana ili nije ......

:hi:

edit :

jos nisi naucio sta je ovde kazna ........

Predpostavjam: :drinks:

:buehehe:

ajd- izeditovao sam ti da quote lici na nesto .... :buehehe:

ZM

Na 3,54 kreće prženje. Talamasca AKA my name is PSYtrance :ok: Cele noći gimnastika kad je predstavljao Zodiac.. Mislim da je bilo na Kolosu :happy64:Inače moja omiljena stvar sa albuma je upravo ova :L3000:

Isto sjajan stariji Talamaska umetnicki album Musika Divinorum(2001) :L3000: posebno izdvajam numeru:Magnetic Fields: .Potrazi DJ Kaemia(Shahin Babazadeh)Teheran(trenutno Kanada) site:Ektoplazm-Free Psy trance download,decko`pegla zesce`Poz PS:Koji Zenski vokal u numeri Cancer( da li to Vanzemaljska Boginja peva?)

@Banat :post ovde :http://www.diyaudio.rs/topic/2387-banatov-i-nas-motoraski-thread/page__view__getnewpost__fromsearch__1

@BANAT... Iskopao sam ovo. Staro kao biblija, a ubija. Progresivno za svoje vreme...