Jump to content

PSYTrance , HoUsE, TEChNO, eLeCtRo, AmBienT :)


Preporučeni Komentari

Zaista sjajan ` Forest ` chill out Psy :ok: Ono sto me fascinira odavno kod ovakve vrste (sinteticke) Muzike jeste visok Umetnicki kvalitet dobijen iskljucivo upotrebom PC -a , kao i uz pomoc odgovarajucih PC` Musik makers` programa i baze semplova ,zaista fascinantno !Hey, ali valjda se to zove ljudska Evolucija ! Sa jednog od mojih omiljenih (odavno vec ` Modern Klasik`)albuma,Nexus-pocetak ove numere jeste tako bazazlen,ali.......

Poz :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sensorica - Baikonur Spaceport (Original Mix) http://www.youtube.com/watch?v=Fie1fmZCJd0moracu sve da poskidam od ove Sensoric-enije normalno koliko su dobri ovi Rusi... :blackeye: Project Sensorica was found in February 2002 and was initially aimedat trance music. As we were gaining experience and new studio gear,we began experimenting with combinations of various styles in our tracks,The creation of musical "cocktails" using such "ingredients" as Goa, tranceand psychedelic trance became the center of our musical activities.We are also inspired by breaked-up beats and the ambience andatmosphere of chill-out music.Project Members: Alexander Shukaev, Alexander Gerukha.Sensorica - Neosphere http://www.youtube.com/watch?v=Kp0uGM4QbUk :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko ako volis zvuk `Old Skool Goa Psy Trance` Toplo ti preporucujem :Nolax (Austria - Wiena)Sto je ovaj lik napravio prelepu muzicku minijaturu namenjenu za Cell Phone pod nazivom `` La Vie en Rose``,slusao sam je neprestano nekada davno pre jedno 3 god ali na zalost nikada nisam uspeo da tu prelepu muziku `svucem` sa njegovog sajta.Pada mi `klapna`polako jer su sitni sati uveliko tako da ja odoh u `krpe` spavati,Poz i samoUzivaj :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Electric Universe : `Stari Majstor ` :ok: Poslusaj njegov album` Cosmic Expirience` odlican je ! a jos bolji je album ` Silence in Action ` Isto tako album` Electric Universe VS Space Tribe ` , tu ti likovi `voze` preko 300Kmh ! Ima sve to za `svuci ` na :gusar: bay-u Poz :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Electric Universe : `Stari Majstor ` :ok: Poslusaj njegov album` Cosmic Expirience` odlican je ! a jos bolji je album ` Silence in Action ` Isto tako album` Electric Universe VS Space Tribe ` , tu ti likovi `voze` preko 300Kmh ! Ima sve to za `svuci ` na :gusar: bay-u Poz :good2:

tnx :sarcastic_hand: Svuko Extra je :JC_moon:moram FLAC-ove da nadjem za ta 3 i da ih rezem :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Domestik je OK Lik ,slusao sam njegov Live performance pre jedno tri,cetiri godine,da li je to bila zurka u Smederevu(Tvrdjava) ili ..... ne mogu da se setim vise , znam da je konstantno satima `radio` extra`vibe` . :ok:

http://www.youtube.com/watch?v=bASaQqbkrAo&feature=related

Ovog lika bih voleo da cujem live negde kod nas .Poz :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...