Jump to content

PSYTrance , HoUsE, TEChNO, eLeCtRo, AmBienT :)


Preporučeni Komentari

Na 3,54 kreće prženje. Talamasca AKA my name is PSYtrance :ok: Cele noći gimnastika kad je predstavljao Zodiac.. Mislim da je bilo na Kolosu :happy64:Inače moja omiljena stvar sa albuma je upravo ova :L3000:

Isto sjajan stariji Talamaska umetnicki album Musika Divinorum(2001) :L3000: posebno izdvajam numeru:Magnetic Fields: .Potrazi DJ Kaemia(Shahin Babazadeh)Teheran(trenutno Kanada) site:Ektoplazm-Free Psy trance download,decko`pegla zesce`Poz PS:Koji Zenski vokal u numeri Cancer( da li to Vanzemaljska Boginja peva?)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

I dok sam slušao Alien Project, kliknem na klipić, otvori se na YouTube-u i nađem isto staru ali fantastičnu stvar odmah pored... Ko drugi nego Lestat, naravno :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ovaj covek je `tata`cele elektronske(psytrance) rave ideje:Goa Gil,Inace bio odlican prijatelj sa pok. Arthur Klarkom(pisac i pronalazac) A ja cu na poluostrvo Goa(Ajuna Beach) kat tad,pa makar morao ici svojim MZ-om :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A meni dajte da idem na Goa ostrvo da ostanem par meseci... Ili možda ceo život :beach:

Plaža, žurke, žene ....... Jaooooj živote :buehehe:

A ovaj covek je `tata`cele elektronske(psytrance) rave ideje:Goa Gil,Inace bio odlican prijatelj sa pok. Arthur Klarkom(pisac i pronalazac)

A ja cu na poluostrvo Goa(Ajuna Beach) kat tad,pa makar morao ici svojim MZ-om :crazyrocker:

Lapsus, neznanje... Stidim se :blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...