Jump to content

PSYTrance , HoUsE, TEChNO, eLeCtRo, AmBienT :)


Preporučeni Komentari

Nađe se poneka stvar na playlisti. Sve ređe u poslednjih 5 godina. Zaostavština iz tinejdžerskih dana :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam slušao likove tipa Joti Sidhu, Skazi, Dino Psaras, GMS, Bizzare contact, Subsix, Void, Astrix i naravno nezaboravni Talamasca :happy64:Takođe old school Shakta, Etnica, Raja Ram, Astral projection, Chakra... Ma ko će ih sve popamtiti :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Talamaska je gruvao neko vece na Kolosu(splav),za malo ne odoh tamo.90-te X-dream-panic in paradise,koji vibe(max),mnogi svetski top umetnici dolaze ovde a imamo i domace top svetske umetnike-mali Nislija Nikolovski(vrh vrha Darkpsy-a),pa BGD- FreakedFrequency(Full onn)itd

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Talamaska je gruvao neko vece na Kolosu(splav),za malo ne odoh tamo.90-te X-dream-panic in paradise,koji vibe(max),mnogi svetski top umetnici dolaze ovde a imamo i domace top svetske umetnike-mali Nislija Nikolovski(vrh vrha Darkpsy-a),pa BGD- FreakedFrequency(Full onn)itd

Bio sam samo jednom na Talamaskinoj žurci i takođe je bila na Kolosu. Nekoliko puta na Astrixovim i GMS žurkama. Dino Psaras više puta u Skucu :happy64: Poslednja žurka na kojoj sam bio je Stargate 04 (doček nove godine) Skazi vs Bizzare contact hala Pionir. Vidim da imate 48 godina. Da li ste slučajno bili na Stargate 04 ??? Video sam dvojicu starijih (od nas) ljudi. Jedan je imao dužu kovrdžavu kosu, a drugi mislim da je bio ili jako kratko ošišan ili ćelav. Mislim da je takođe imao i traku neku oko čela :buehehe:Što se tiče domaćih trensera, onda kada sam ja najviše slušao tu muziku, naši su samo vrteli diskove. Muziku su pravili retki (Nikola Prosper). Stvarno nisam upućen u našu današnju elektronsku scenu.

ok je i Astirx, Astral projection...ovi Japanci su chudo :happy64:

Dva drugara su išla na Infected Mushroom u Tokio na žurku. Ostali su tri dana i vratili se. Kažu da je osećaj bio nezaboravan.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za audiophile album:Man With No Name-Interstate Highway(2003).Vrh produkcije,vrh kreativnosti,vrh umetnosti.Martin Freeland allias MWNN je to odradio majstorki 2003 i stao (cudno).Moj top 10 album.Pozdrav svima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za audiophile album:Man With No Name-Interstate Highway(2003).Vrh produkcije,vrh kreativnosti,vrh umetnosti.Martin Freeland allias MWNN je to odradio majstorki 2003 i stao (cudno).Moj top 10 album.Pozdrav svima

ma svaki Vinyl Dragonfly Records-a od 94-2003 zvuci opako dobro :happy64:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam samo jednom na Talamaskinoj žurci i takođe je bila na Kolosu. Nekoliko puta na Astrixovim i GMS žurkama. Dino Psaras više puta u Skucu :happy64: Poslednja žurka na kojoj sam bio je Stargate 04 (doček nove godine) Skazi vs Bizzare contact hala Pionir. Vidim da imate 48 godina. Da li ste slučajno bili na Stargate 04 ??? Video sam dvojicu starijih (od nas) ljudi. Jedan je imao dužu kovrdžavu kosu, a drugi mislim da je bio ili jako kratko ošišan ili ćelav. Mislim da je takođe imao i traku neku oko čela :happy64:Što se tiče domaćih trensera, onda kada sam ja najviše slušao tu muziku, naši su samo vrteli diskove. Muziku su pravili retki (Nikola Prosper). Stavrno nisam upućen u našu današnju elektronsku scenu.Dva drugara su išla na Infected Mushroom u Tokio na žurku. Ostali su tri dana i vratili se. Kažu da je osećaj bio nezaboravan.

Infected Mushroom sam odslusao u SKC,pre par godina.nisam nijedan od te dvojice jer obicno dolazim sa ribom na zurku.Ljudi ne kapiraju foru PSYTrANCA(nekadasnjeg GOATRANCA)ali klinci kapiraju 100%,fora je u tome da je to Underground muzika jos uvek ali za 10 god svakako Mainstream,to i i jeste u nekim zemljama vec-ISRAEL,Dobar deo USA,Canada, Japan,Brazil, Spanija&Portugal,France,Poluostrvo GOA(INDIJA)itd
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Infected Mushroom sam odslusao u SKC,pre par godina.nisam nijedan od te dvojice jer obicno dolazim sa ribom na zurku.Ljudi ne kapiraju foru PSYTrANCA(nekadasnjeg GOATRANCA)ali klinci kapiraju 100%,fora je u tome da je to Underground muzika jos uvek ali za 10 god svakako Mainstream,to i i jeste u nekim zemljama vec-ISRAEL,Dobar deo USA,Canada, Japan,Brazil, Spanija&Portugal,France,Poluostrvo GOA(INDIJA)itd

Uff... Tako sam i ja mislio čak verovao. Dok nisu počeli da prolaze meseci, godine i odjednom se vraća Hip Hop. Sada se nešto i uspavana domaća Rok scena polako budi. U celoj priči oko muzike, psytrance će uvek imati svoje mesto kao prava klupska muzika na kojoj najbolje možeš da se provedeš ali mainstream... vrlo teško. Klinci kapiraju još mnogo šta sem trance-a :happy64: Meni je dosadilo da gledam mrštavce i navijače po žurkama. Ono što na psytrance žurci može da se vidi i doživi za jedno veče, negde ne može ni za 10 godina. Da... a i treba ustati rano ujutru na posao :happy64:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam samo jednom na Talamaskinoj žurci i takođe je bila na Kolosu. Nekoliko puta na Astrixovim i GMS žurkama. Dino Psaras više puta u Skucu :happy64: Poslednja žurka na kojoj sam bio je Stargate 04 (doček nove godine) Skazi vs Bizzare contact hala Pionir. Vidim da imate 48 godina. Da li ste slučajno bili na Stargate 04 ??? Video sam dvojicu starijih (od nas) ljudi. Jedan je imao dužu kovrdžavu kosu, a drugi mislim da je bio ili jako kratko ošišan ili ćelav. Mislim da je takođe imao i traku neku oko čela :happy64:Što se tiče domaćih trensera, onda kada sam ja najviše slušao tu muziku, naši su samo vrteli diskove. Muziku su pravili retki (Nikola Prosper). Stvarno nisam upućen u našu današnju elektronsku scenu.Dva drugara su išla na Infected Mushroom u Tokio na žurku. Ostali su tri dana i vratili se. Kažu da je osećaj bio nezaboravan.

Astrix(brat Greko) je vrh isto,licno sam ga upoznao prosle godine u SKC.sta reci Astrix-Man of the World(Universe).poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uff... Tako sam i ja mislio čak verovao. Dok nisu počeli da prolaze meseci, godine i odjednom se vraća Hip Hop. Sada se nešto i uspavana domaća Rok scena polako budi. U celoj priči oko muzike, psytrance će uvek imati svoje mesto kao prava klupska muzika na kojoj najbolje možeš da se provedeš ali mainstream... vrlo teško. Klinci kapiraju još mnogo šta sem trance-a :happy64: Meni je dosadilo da gledam mrštavce i navijače po žurkama. Ono što na psytrance žurci može da se vidi i doživi za jedno veče, negde ne može ni za 10 godina. Da... a i treba ustati rano ujutru na posao :happy64:

PsyTrance bar ne smara nikad a i evoluira stalno(novopridosli umetnici),domaci rok je ok- Darkwoodi,Svi na Pod ijos par imena(sasvim pristojno zvuce),osnovni razlog mog dolaska na zurke je zvuk,obicno dobro izbalansiran,ponekad svetski(Alien Project pre par god u SKC),ok likovi okolo i dobra atmosfera(opustena).poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam dolazio na žurke zbog velikih zvučnika :happy64: To je prva stvar koja me je privukla. Staneš ispred zida zvučnika, a ono hoće da te oduva kada grune. Znači pojačano toliko da bukvalno trese gaće, a frizuru kvari :happy64: Kod muzike mi se u početku nije svidelo ništa specijalno sem što ti bass prodrma svaki mišić i kosku. Polako se vremenom počela slušati i ta muzika (negde sa 17 godina, nagli prelaz sa Riblje čorbe i Orthodox kelts-a) i tako sve do 20-21 godine. Onda me je smorila. Možda manje muzika koliko ono gore što sam opisao (navijači i mrštavci u kompletu sa narkomanima i ostalim frikovima). Upoznao sam nekoliko stvarno dobrih ljudi. Nekoliko devojaka sa arhotektonskog koje su tamo išle jer su ih zanimala platna koja su slikali trenseri kao dekoraciju žurke itd.Sad kao što rekoh... S vremena na vreme se nađe neka stvar na listi ali to samo kada se ne sluša blues (u koji se sada polako ali sigurno zaljubljujem). Čak ni onaj Stonov Gov't Mule uopšte nije loš :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja nisam video zurku od 1997 :happy64:a i tad je atmosfera pocela da opada - nije to vise bilo to...sad slusam sve i svasta kod kuce - nesto samo preko slusalica :happy64:

Ista priča :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...